פרסומת
דלג

חשד: קבלן השיפוצים הצית את הדירה

מאת: מערכת ערב ערב ● 23/12/2012 18:49 ● ערב ערב 2064
הנאשם נכנס לדירה באמצעות מפתח שהיה ברשותו, התקשר אל בעל הדירה ודרש ממנו להגיע אל הדירה. במעמד השיחה אף איים עליו ואמר לו: 'אני מתחיל לכעוס ומתחיל להצית לך את הדירה'
חשד: קבלן השיפוצים הצית את הדירה

כתב אישום המייחס עבירות של איומים, הצתה והיזק בזדון הוגש לפני מספר ימים בבית המשפט המחוזי בב"ש נגד תושב אילת בן 42. הנאשם, העובד כקבלן שיפוצים חשוד כי הצית את הדירה אותה שיפץ לאחר שבעליה הודיע לו כי אינו מעוניין שימשיך בעבודות השיפוץ.
בין הנאשם לבין בעל הדירה היה קיים סכסוך עסקי שעניינו שיפוצים אותם ביצע הנאשם בדירה במרכז העיר.בתחילת חודש דצמבר שוחח בעל הדירה עם הנאשם והודיע לו כי אינו מעוניין שימשיך בעבודתו. החוב הכספי בין בעל הדירה לנאשם, לא יושב. מספר ימים לאחר מכן נכנס הנאשם לדירה באמצעות מפתח שהיה ברשותו, התקשר אל בעל הדירה ודרש ממנו להגיע אל הדירה. במעמד השיחה אף איים עליו ואמר לו: 'אני מתחיל לכעוס ומתחיל להצית לך את הדירה'. סמוך לכך הצית הנאשם במכוון אש בדירה ולאחר מכן עזב את המקום כשהאש בוערת. באותה עת היו בדירה קרטונים, מיכלי צבע, טרפנטין וחומרים דליקים נוספים שהונחו בדירה לצורך השיפוצים.

כאשר בעל הדירה היה בדרכו לדירה התקשר אליו שוב הנאשם ואמר לו: 'תבוא מהר. הדירה שלך בוערת'. בעל הדירה שחש לדירתו מצא את המפתח בתוך מנעול הדלת מבחוץ ועשן יוצא מהדירה. עם כניסתו לדירה הבחין בעל הדירה באש הבוערת והחל בפעולות כיבוי האש. כתוצאה מההצתה נגרם נזק לדלת, למשקוף, לריצוף ולציוד שהיה בדירה.

בחקירה שנוהלה במחלק התשאול של משטרת מרחב אילת אותה הוביל החוקר רס"ר ויטלי שולוב הודה הקבלן כי גרם נזק לדירה אולם לא הצית אותה. כאמור בימים האחרונים הוגש בבית משפט המחוזי כתב אישום כנגד הנאשם. בית המשפט השאיר הנאשם במעצר עד קבלת החלטה אחרת בעניינו

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש