פרסומת
דלג

נבלמו בשער(יים)

מאת: מאור קליינמן ● 26/12/2012 22:37 ● ערב ערב 2064
שבוע לאחר שהציגה את משחקה הטוב ביותר העונה, נחלה קבוצת הכדורגל של 'בני אילת' הפסד מרגיז בתוצאה 1 - 3 ל'מכבי שעריים'. אילת פתחה טוב והוליכה מוקדם, אך בהמשך, הורחקו לה שני שחקנים (טסל ואטיאס), והדרך למפלה הייתה קצרה. בשישי ב- 10:30, משחק בית מול קריית גת
נבלמו בשער(יים)

ביום ראשון האחרון, נערך המשחק הדחוי בין 'מכבי שעריים' המקומית ל''בני אילת. המשחק שנדחה עקב מזג האוויר החורפי נערך 48 שעות מאוחר יותר מהמועד המקורי והתקיים תחת טמפרטורה אידיאלית לכדורגל.

אילת, שהגיעה מעודדת אחרי ה- 0-4 המרשים על בת ים במחזור הקודם, קיוותה להמשיך ולנצח ופתחה עם הרכב זהה לזה שניצח עבור המאמן רונן שחרור, בשער בנדהאן, הבלמים זיתון ומזרחי, המגנים עמאר וטסל, הקישור עם הואש, זינו, אטיאס ואסולין, וההתקפה עם אליהו ואשקר. הפתיחה הייתה כל כולה של אילת שניסתה להבקיע שער מוקדם. אבישי אטיאס שנמצא בכושר נפלא ולא מפסיק לכבוש העלה את אילת ליתרון 0-1 כבר אחרי 4 דקות של משחק. בעיטת יעף של אטיאס נעצרה עמוק ברשת של השוער המקומי והדהימה את המארחים.


תמונת כתבה
קהא - חזר לשחק


שש דקות מאוחר יותר, והפתיחה החלומית של אילת הפכה לסיוט. שבתאי טסל ביצע עבירה בתוך הרחבה, השופט פסק על כדור עונשין מ- 11 מטר והראה לטסל את הכרטיס האדום, מכה כפולה לאילת. מתי אברהם החלוץ המקומי לא התרגש ואיזן את התוצאה עם פנדל מדויק, 1-1. החיסרון המספרי של אילת עשה את ההבדל, ושעריים התחילה לתקוף בחמת זעם את השער של בנדהאן. יכולת טובה של זיתון הבלם בעזרה של הקישור האחורי הורידה את הקבוצות להפסקה בשוויון אחת.

המחצית השנייה נפתחה בהתלהבות גדולה של המארחת שניסתה לנצל את יתרונה במרכז השדה. למרות חיסרון של שחקן, המשיכה אילת לנסות לתקוף ולהניע את הכדור היטב. בדקה ה- 70 הגיע הרגע שגמר עבור האילתים את המשחק. אטיאס הטוב בשורות הדרומיים ספג צהוב שני והורחק, מרגע זה והלאה ההרכב המלא של המקומיים היה גדול על תשעת שחקני אילת שברור לכולם שזו שאלה של זמן עד ששעריים תשיג את שער הניצחון. בדקה ה- 76 עידו יוסף החלוץ המארח ניצל עד תום את ההזדמנות שניתנה לו ומקרוב השלים מהפך, 1-2. הבחורים של שחרור מאמן אילת לא נשברו וניסו להמשיך לשחק, גם דניאל קהא שחזר לעניינים נכנס, אך לבסוף ספגו בדקה האחרונה את השלישי וירדו מנוצחים 1-3 ועם שני מורחקים.

תמונת כתבה
אטיאס -יחסר לאילת בשישיתגובותרונן שחרור: "זה משחק שנפתח עבורנו מצויין וברגע אחד שינה את פניו. מהרגע שהורחק לנו גם השחקן השני, כבר פחות הייתה לנו שליטה, והשחקנים נפלו מהרגליים. אני גאה בחבר'ה שנלחמו עד הסוף ומקווה שנתקן כבר במשחק הקרוב נגד קריית גת. אני מאמין שנדע להציג יכולת גבוהה, וזה גם הרגע של השחקנים המחליפים להוכיח את עצמם".
אושר זיתון: "משחק מאכזב, אם היינו נשארים עם 11 שחקנים, לא היינו מפסידים, אבל זו כבר היסטוריה. החיסרון המספרי עשה את שלו וכבר היה קשה להוציא אפילו את הנקודה. נגד קרית גת בשישי אני בטוח שנראה טוב ואני מאמין שנדע לשמור את הנקודות בבית".

תמונת כתבה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש