פרסומת
דלג

וידיאו ותמונות: מפכ"ל המשטרה ביקר באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● 20/1/2013 22:10 ● ערב ערב 2064
מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, הגיע לתחנה הדרומית ביותר בארץ, בעיר אילת, בפיקודו של מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר. זהו למעשה אמור היה להיות היום האחרון של דרך המפנה, אולם המפכ"ל וקציני המטה רוצים להשלים את הביקורים במחוזות ירושלים וש"י, אשר נדחו בשל מזג האוויר הסוער בשבוע שעבר
וידיאו ותמונות: מפכ''ל המשטרה ביקר באילת

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

בתחילת ישיבת הקצינים של מרחב אילת, בהשתתפות סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ומפקד מחוז דרום, ניצב יורם הלוי, ביקש מפקד המרחב להעניק תעודת הוקרה ומגן לאלוף נדב פדן, המשרת כמפקד עוצבת אדום האחראית על איזור הערבה, עוטף אילת והגבולות הדרומיים, כתודה על שיתוף הפעולה שלו ושל עוצבת אדום עם משטרת אילת. "שיתוף הפעולה באילת, בין הצבא למשטרה, הוא מהיפים שנתקלתי בהם", אמר המפכ"ל. "זה הרבה מעבר לשותפות. יש פה הווי, קשר יומיומי וחיבור מושלם בפעילות, ובמקום רחוק ומרוחק כמו אילת הקשר הזה הוא חיוני במיוחד ובא לידי ביטוי באירועים רבים. בשם כל משטרת ישראל אני מבקש להודות לך".

מרחב אילת הציג בפני המפכ"ל ציונים נאים, ובמיוחד בענף שירות החוץ (העבודה מול ובקהילה), אשר הציון בו הוא הגבוה במחוז והשביעי הארצי. "בציון הכללי נמצאת התחנה במקום ה-20 והמכובד, עם עלייה בהגשות כתבי אישום, ירידה של עשרות אחוזים במעשי השוד, הפריצות וגניבות הרכב ופי שלוש הצלחה בתפיסות בתי הימורים בעיר וסביבותיה. המפכ"ל ציין לשבח את הישגי המרחב ואמר כי: "אתם מרחב מבוסס קהילה שהוציא מתוכו מודלים רבים לשיפור השירות לאזרח, וצריך לשמר את המגמה הזו".
באותה ההזדמנות הודה המפכ"ל למפקד המחוז ולקציני המחוז על האירוח ובמיוחד על העבודה שעשו בשנת המפנה הראשונה: ""זהו מחוז מאוד איכותי, מוכוון משימה בו סיכוי העבריין להיתפס הוא הגבוה בארץ. יש לכם בענף ההרתעה הישגים יוצאים מן הכלל, המשיכו ללחוץ על הדוושה".

מפקד המחוז, ניצב יורם הלוי,סיכם בביקור במרחב אילת את ביקורי המפנה במחוז הדרומי. ניצב הלוי שיבח את הישגי המחוז הדרומי בשנה החולפת וציין כי בשנה הבאה יצטרך המחוז הדרומי לשמר ואף לשפר את הישגיו. מפקד המחוז הודה לקציני ושוטרי מרחב אילת והמחוז הדרומי על עשייה רבה. בנוסף הודה למפקד מחוז דרום היוצא, ניצב יוסי פריינטה על חלקו בהישגים לשנת 2012.
לאחר שיחת הקצינים המשיכו המפכ"ל וקציני המטה לשיחה עם שוטרי ומתנדבי מרחב אילת, שם ביקשו המפכ"ל ומפקד המרחב להעניק תעודת הוקרה לרכז המודיעין של אילת, יוסי לוי, אשר מזה 22 שנים מלווה את עמותת זיכרון מנחם, המלווה ילדים, בני נוער ובוגרים עד גיל 30 החולים במחלת הסרטן. במשך כל הזמן הזה, נהג לוי, בזמנו הפנוי, לארגן, לתאם ולסייע בקיום מחנה חורף עבור החולים ונתן מענה, כתושב העיר, לכל צורך אשר עלה. "יו"ר העמותה, חיים ארנטל, אשר הוטס במיוחד לאילת על מנת להשתתף בטקס, אמר כי: "לימדת אותנו, יוסי היקר, כי ממך לא צריך אפילו לבקש. רק מתעניינים ואתה כבר בחוד החנית, מזדרז למלא את הצורך, וכמובן שתוך זמן קצר כבר הכול היה סגור, נעול וחתום, כי כזה הוא יוסי".המפכ"ל הוסיף: סייעת לקדם את יעדי שנת המפנה של ביסוס הקשר בין מדינת ישראל לקהילה וחיזוק אמון הציבור במשטרה ועל כך נתונה לך הערכתי".

לאחר מכן, ניצל מפקד המרחב להעניק תעודות הוקרה נוספות לשוטרים אשר סייעו ללכוד חסר בית אשר אנס צעירה שהגיעה לנפוש בעיר, לשוטרים אשר לכדו כנופיית שודדים ולמש"ק שעצר חשוד שהודה בפריצה לשמונה בתים, ואמר: "זו ההרתעה, הלחימה בפשיעה".
בנוסף העניק נצ"מ גרטנר תעודת הצטיינות מרחבית בתחום השירות לרכזת החקירות, לימור אשכנזי".

תמונת כתבה
אייל מימון

תמונת כתבה
זאב איזמירלי

תמונת כתבה
יוסי לוי

תמונת כתבה
יוסי לוי

תמונת כתבה
לימור אשכנזי

תמונת כתבה
מיכאל איפרגן

תמונת כתבה
מרחב אילת

תמונת כתבה
משה ניסים

תמונת כתבה
עדי טופחי

תמונת כתבה
ענאן ראכב

תמונת כתבה
פרח צרור

תמונת כתבה
צביקה סטוקלוב

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש