פרסומת
דלג

טניס עלייך אילת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 30/1/2013 16:44 ● ערב ערב 2587
רגע לפני שמשחקי גביע הפדרציה לנשים יכבשו את העיר (החל מיום רביעי הקרוב), התקיימו בעיר במוצאי שבת האחרונה משחקי גמר טורנירי הפיוצ'ר לנשים וגברים שהציעו פרסים בסך 10.000 ש"ח הספורט הלבן כובש בימים אלו את אילת.
טניס עלייך אילת

בשבת האחרונה התקיימו משחקי הגמר של טורנירי הפיוצ'ר באילת לנשים וגברים עם סך פרסים של 10.000 דולר בחסות עירית אילת, 'ישרוטל' ואיגוד הטניס בישראל. במהלך השבוע שקדם לגמר התחרו הטניסאים על כרטיס הכניסה לגמר הטורניר היוקרתי.
את גמר משחקי הנשים ניצחה אלה קודריאבצבה מרוסיה לאחר שגברה במשחק על יריבתה ראלוקה אולאו מרומניה במשחק מותח בן שלוש מערכות.
במשחקי הגברים ניצח יירי ואסילי מצ'כיה את ג'יימס מגי מאירלנד וזכה בתואר שני ברציפות.
במשחקי זוגות הנשים ניצחו אלה הרוסיה וחברתה מרומניה את אוזגן מטורקיה וקרמן מבלארוס.
במשחקי זוגות הגברים זכה שוב יירי ואסילי יחד עם גרבי מצ'כיה לאחר שגברו על זוג מאיטליה כל הדרך אל התואר.
ועוד לפני תחילת משחקי גביע הפדרציה בעיר התקיימו השבוע שני טורנירים נוספים בטניס בחסות עיריית אילת.
טורניר שלישי לגברים בסבב הפיוצ'רים על סך 10.000$ וגולת הכותרת eilat open עם סך פרסים של 75.000 אלף דולר, עובדה שגורמת לטובות הטניסאיות בעולם להגיע ולקחת חלק בטורניר שנחשב ל שלישי בגודלו בעולם.
טורניר eilat open התחיל ביום ראשון השבוע וימשך עד שבת הקרובה אז יערכו משחקי הגמר היוקרתיים שישודרו בערוץ הספורט בשידור חי.
בין התאריכים 6-9-2-13 ישוחקו משחקי גביע הפדרציה באילת זו השנה השלישית ברציפות. טובות בחובטות בעולם יקחו חלק בהפנינג הספורט הלבן בעיר. יש למה לצפות.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש