פרסומת
דלג

לזה קוראים - ניצחון

מאת: מאור קליינמן ● 30/1/2013 16:48 ● ערב ערב 2587
אחרי שורה ארוכה (מדי) של ניצחונות בית דחוקים, הוכיחו שחקני אילת השבוע שכשהם רוצים הם גם יודעים לנצח אחרת. יום מצוין לאפיק נסים ודריוס וושינגטון עשו את כל ההבדל
לזה קוראים - ניצחון

ביום ראשון יכלו סוף סוף אוהדי אילת לחייך ובגדול. אחרי שהורגלו לניצחונות בית דחוקים ולא מעט פרפורי בטן, הפעם הם קיבלו את ההצגה הכי טובה בעיר. בספורט אמנם אין צדק כי בספורט כמו בספורט כל דבר יכול לקרות, אבל הפעם הצדק נעשה על המגרש והקבוצה שהייתה באמת הטובה יותר לאורך כל דקות המשחק, ניצחה.
אילת שלטה בכל שלבי המשחק, אפילו כשברבע השני תרדמת מקומית איפשרה לאורחים לחזור למשחק בראשותו של קני הייז 24-28 3 דקות לסיום המחצית. באומן הסויף לצמק עד 29:30, ולמרות זאת אילת חתמה על ההובלה בסיום המחצית (31-35) ותנו כבוד לגיא כהן שלנו שזכה סוף סוף לראות מגרש ולא אכזב עם שלשה יפה שחתמה את החצי.
ברבע השלישי אילת הצליחה לברוח ליתרון שיא 44:58 והרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד - 68:79. בסיום חגיגת ניצחון מתוקה שמשאירה את אילת במקום השני בטבלה.
קלעו לאילת: וושינגטון - 20 נק', הופסון - 15 נק', נסים - 14 נק', טילמן - 9 נק', הולמן - 8 נק', בן שימול ויאנגר - 5 נק' כל אחד, כהן - 3 נק'.
בשבת תפגוש אילת את הפועל ירושלים ברבע גמר גביע המדינה.

חדשות אילת