פרסומת
דלג

מישל לוי התפטר ממועצת העיר - אלון וייס יחליפו

מאת: עומר כרמון ● 1/2/2013 19:56 ● ערב ערב 2064
חבר המועצה ד"ר אינג' מישל לוי הודיע השבוע לראש העירייה על התפטרותו. "אין לי זמן ולכן העדפתי לפנות את המקום למישהו שיכול לתרום יותר", הסביר לוי ל'ערב ערב'. במקומו של ד"ר לוי, ייכנס למועצת העיר יו"ר פורום ועדי העובדים בנמל אילת, אלון וייס. יו"ר סיעת 'ים', יהודה מורדי: "הפגישה הראשונה לאלון לאחר השבעתו במועצת העיר, תהיה עם האחים נקש, שרכשו את חברת נמל אילת"
מישל לוי התפטר ממועצת העיר - אלון וייס יחליפו

חבר המועצה, ד"ר אינג' מישל לוי, הודיע השבוע לראש העירייה, על התפטרותו. את לוי יחליף במועצה, המועמד הבא ברשימת סיעת 'ים' בראשות יהודה מורדי: אלון וייס - המשמש כיו"ר פורום הוועדים בנמל אילת.

"אני עסוק מדי בעסקים הפרטיים שלי, ולא נשאר לי זמן להקדיש לעבודה הציבורית החשובה", הסביר ד"ר לוי ל'ערב ערב'.

מדוע התפטרת קרוב כל כך לבחירות?
"בגלל שאני עסוק, לא אוכל להתפנות לבחירות הקרובות. אני יודע שאם אני עושה משהו, אני עושה זאת עם כל הלב וכל האחריות שבעולם. אם אין לי זמן, העדפתי לפנות את המקום למישהו שיכול לתרום יותר. בארבע השנים האחרונות תרמתי כמה שיכולתי והכל בהתנדבות".

ובמי תתמוך בבחירות?
"ביהודה מורדי כמובן. אני מאחל לאלון בהצלחה".

"ננסה לראות את טובת העיר, הנמל ועובדי הנמל"


יו"ר סיעת 'ים', יהודה מורדי, אמר ל'ערב ערב': "חבל שחבר מועצה איכותי שכזה עוזב. מישל לא רק איכותי, אלא מנהל חברה גדולה שבעתיד תעזור לעיר אילת בפן התעסוקתי. אני בטוח שעוד נשמע על מישל שישמש באילת כאיש מקצוע בניהול החברות המובילות בעיר. מחליף אותו אלון וייס, נציג העובדים בנמל. איש שנולד בעיר הזאת. כל מי שמכיר את אלון וייס, יודע איזה איש נפלא ותורם, גם כשאין לו תפקיד מוגדר כחבר מועצה. אני בטוח שאלון יעשיר את סיעת 'ים' בפעילות ציבורית רחבה ביושר ונאמנות כפי שחרטנו על דגלנו. אלון ואני מחוברים, כך או אחרת, למעלה מ-15 שנה. אחיו, צבי, בן כיתתי. אני מכיר את המשפחה למעלה מחמישים שנה. אני בטוח שהשילוב שלו במועצת העיר ייתן מענה לעובדי הנמל בהפרטה. ישמש כמטריה מגנה על העובדים. הפגישה הראשונה לאלון לאחר השבעתו במועצת העיר, תהיה עם האחים נקש, שרכשו את חברת נמל אילת. ננסה לראות את טובת העיר, הנמל ועובדי הנמל".

חדשות אילת