פרסומת
דלג

אמיר נפתלי התפטר מתפקיד מנכ"ל תאגיד התיירות

מאת: עומר כרמון ● 1/2/2013 19:58 ● ערב ערב 2064
כשנה לאחר שנבחר לשמש כמנכ"ל תאגיד התיירות העירוני, הגיש השבוע אמיר נפתלי מכתב התפטרות לראש העירייה. השניים אמורים להיפגש בימים הקרובים כדי לדון בעניין. העירייה יזמה את הקמת תאגיד התיירות, באמונה כי ימומן על ידי העירייה, המלונאים ומשרד התיירות. בסופו של דבר התקציב היחיד למימון פעילותו השוטפת של התאגיד מגיע מקופת העירייה
אמיר נפתלי התפטר מתפקיד מנכ''ל תאגיד התיירות

כשנה לאחר שנבחר לשמש כמנכ"ל תאגיד התיירות העירוני, הגיש השבוע אמיר נפתלי מכתב התפטרות לראש העירייה. מהעירייה נמסר, כי השניים אמורים להיפגש בימים הקרובים כדי לדון בעניין.

נפתלי הוא בעל ניסיון עשיר בניהול בכיר ופיתוח עסקי במערכות גדולות ומורכבות, הובלת פעילות מסחרית ושיווקית בארץ ובחו"ל. בעל תואר ראשון ושני בשיווק, בוגר קורס מינהל עסקים בכיר וקורס מדריכי טיולים. במקור מקריית טבעון. בין עיסוקיו, שימש בשנים האחרונות כיזם בנייה כולל יזמות ופעילות מסחרית בארץ ובחו"ל בהיקף גדול בתחום הנדל"ן המניב, מסחרי ובתי מלון. עוד שימש כמנכ"ל החברה הכלכלית והעמותות לקידום מקצועי של הסתדרות המעו"ף, מנכ"ל חברת EASYGO – תיירות ונופש ישיר, מנכ"ל חברת 'אוקיאנוס' תיירות, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת התיירות 'ארנון פז', מנהל מחלקת מכירות, אירועים וכנסים של חברת התיירות 'צבר' ומנהל ובעלים של מתחם אירוח וטיולים 'אמירי הגליל'.

כזכור, יזמה העירייה את הקמת תאגיד התיירות, באמונה כי ימומן על ידי העירייה, המלונאים ומשרד התיירות. בסופו של דבר, התקציב היחיד למימון פעילותו השוטפת של התאגיד מגיע מקופת העירייה. משרד התיירות אינו מסייע בתפעול התאגיד, אלא ממשיך להעביר כרגיל כסף לפרויקטים. המלונאים סירבו להשתתף במימון פעילות התאגיד השוטפת.

חדשות אילת