פרסומת
דלג

חשד: מאבטח 'רבין' ניסה לתקוף את סגן המנהלת

מאת: עומר כרמון ● 15/2/2013 20:57 ● ערב ערב 2589
בעקבות האירוע, התכנס פורום ההורים העירוני לישיבת חירום, בעקבות בקשתה של מנהלת בית הספר, שמחה הראל. המנהלת אמרה כי לדעתה, ההורים צריכים להשבית במחאה את הלימודים במוסד החינוכי, הבקשה נדחתה בנימוס
חשד: מאבטח 'רבין' ניסה לתקוף את סגן המנהלת

תקרית מוזרה ומדאיגה התרחשה השבוע בבית הספר 'רבין'. לפי החשד, מאבטח שלא היה מרוצה מגערותיו של סגן המנהלת, ניסה להכות אותו באגרופו. סגן המנהלת הצליח להתחמק ממכת האגרוף ולא נפגע. המאבטח איבד את שיווי משקלו, נפל ונלקח לחקירה. ממשטרת אילת נמסר: "מאבטח בבית הספר 'רבין' נחקר במשטרת מרחב אילת בחשד לניסיון תקיפה של סגן המנהלת. הרקע לוויכוח בין השניים הוא חוסר שביעות רצון מתפקוד המאבטח. בתום חקירתו, שוחרר".

בעקבות האירוע, התכנס פורום ההורים העירוני לישיבת חירום, בעקבות בקשתה של מנהלת בית הספר, שמחה הראל. המנהלת אמרה כי לדעתה, ההורים צריכים להשבית במחאה את הלימודים במוסד החינוכי, הבקשה נדחתה בנימוס. הורים עמם שוחחנו לאחר הישיבה, אמרו כי לא הבינו על מה המהומה. לדבריהם, בבתי הספר בעיר מתרחשות תקריות לא פחות חמורות מאותה תקרית עם סגן המנהלת, אך במקרים הללו לא כונסה ישיבת חירום וההורים לא נקראו להשבית את הלימודים.

ראוי לציין, כי בניגוד לשמועות שנפוצו בעיר, אקדחו של המאבטח לא נשלף במהלך התקרית ולא נעשה בו כל שימוש.