פרסומת
דלג

אנחת סלב

מאת: מערכת ערב ערב ● 20/2/2013 08:53 ● ערב ערב 2590
מאת: יואל מור
אנחת סלב

עידן הרווקותתמונת כתבה


אחרי הפרידה המתוקשרת מליאן, עידן יניב לא מפסיק להפגיז את אילת. בשבוע החולף, פגשנו בו בכל פינה אפשרית. בכל זאת ארבע שנות זוגיות יכולות להוציא מכל אחד את הרווק שבו. הראשונים להבחין בו במקומותינו היו נתנאל אסולין, הבעלים של צוות הבידור במלון 'קיסר', שלפת את האליל כשמצדו השני יוני דביר, השדרן שלנו.
צילום: זוהר רביבו

דבר מצחיק קרה לנו ב'קיסר'תמונת כתבה


מי שהצליח להפיל את הקהל ב'קיסר' היה לא אחר מהסטנדאפיסט המפיל מני עוזרי ("שלום שמי פנינה"), שביחד עם מופע הפתיחה הנפלא של תמיר בוסקילה, הפך לבילוי הכי שווה בעיר בסופ"ש האחרון. אם פספסתם, סרקו את הברקוד המצורף ותגלו איך אפילו יעקב כהן האחד והיחיד מכתיר אותו כדבר הבא. אה, כן, ואיתם כמובן עידן יניב. אמרנו לכם, הוא היה בכל מקום.

שבת מלכהתמונת כתבה


איזה תענוג היה לפגוש בלאה שבת על במה אחת עם מרב לוין שלנו, בפסטיבל אמני הרחוב בטיילת. בכלל, איזה כיף שעשו כזה פסטיבל, הא?!

היה טעיםתמונת כתבה


עוד אחד שצריך להתחיל להתכונן לספין אוף של חייו, הוא משה פרץ, המנטור של ביה"ס למוסיקה. המדריך האהוב מתוכנן להיות מוזמן לגמר הגדול שמבשל אייל גולן בתוכניתו. מה נקרא פרגון בין ריאליטי לריאליטי. פרץ יעבוד עם הפינליסטים על נאמבר לחצי הגמר וגם מרגול צפויה להפציע. הגמר הגדול צפוי להיות בעוד פחות מחודש בהיכל 'נוקיה'. ריספקט. בינתיים, נח לו פרץ בין צילום לצילום ב'קפה נאמן', שם אחזו בו מכל עבר האחיות היפות לבית להב, מורן ושרון.


חדשות אילת


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש