פרסומת
דלג

נשיקות

מאת: רוני מויאל ● 20/2/2013 10:47 ● ערב ערב 2590
נשיקות

המזכרת הכי פורימיתתמונת כתבה


אלמוגית פאטליס שעובדת בעסק 'אלמוגית' התחפשה לזינה הנסיכה הלוחמת, בתה היפה אופק, התחפשה לערפד, ככה הגיעו השתיים לסטודיו של שירלי רוזנס אוחיון אשר ביצירתיות והתאמת רקעים ואביזרים נכונים יצרה להם אלבום מדהים ובלתי נשכח.

נתן בגזתמונת כתבה


אם חשבתם שאלדד דיאמנט, הלא הוא 'אלדד פרגולות' מנצל את השבת למנוחה אחרי שבוע עבודה קשה, תשכחו מזה. לאחרונה הוא ובני משפחתו גילו את נפלאות חולות סמר ועד שיבוא הקיץ הם שם נהנים מכל רגע. בשבת האחרונה אימץ אלדד את הטרקטורון של חברו ויצא לסיור שטח באזור יחד עם בנו אורן. לזה קוראים- הנאה אמיתית.

פרגון משפחתיתמונת כתבה


עו"ד אריעד הראל הגיע השבוע להאנגר הענק שהוקם בנמל אילת במיוחד לטובת אירועי בוקר זמר לילדי אילת. מי שתהה על מה ולמה העו"ד העסוק כל כך מצא זמן לקפיצה הזו, כדאי לו שיידע כי מי שעמדו מאחורי ארגון האירוע הנפלא הזה מטעם מינהל שח"ק בעירייה, הן לא פחות מאשר אימו מירל'ה הראל ואחותו, מירב אפק, נו, אז עכשיו אתם מבינים למי הוא הגיע לפרגן ובגדול? צילום: יהודה בן יתח

מועצה חגיגיתתמונת כתבה


ישיבת מועצת עיר חגיגית ספיישל ליום אילת, נערכה גם השנה באוניברסיטת 'בן גוריון' בעיר. לרגל חגיגות העשור לקמפוס, גילו ראש העירייה וחברי המועצה רוח ספורטיבית והצטלמו עם חולצות עשור של הקמפוס. צילום: יהודה בן יתח

ביקור שכזהתמונת כתבה


אין אחד שלא מכיר את שלומי קוריאט, הלוא הוא אבי הטחול מ'הבורר'. בסוף השבוע הוא הגיע לאילת ובין המקומות הרבים שהוא פקד הייתה גם חנות הרהיטים וכלי הבית 'למונדו' שבאזור התעשייה, לשם הגיע כדי לבדוק את הטרנדים החדשים בתחום עיצוב הבית, לאחר ששמע רק דברים טובים על החנות. אחרי שסיים את הסיבוב במקום הוא כמובן פרגן בתמונה משותפת עם דניאל קדוש, בנם של בעלי החנות.

וכמה טוב שבאתםתמונת כתבה


בכנס העסקים שיזם מ.ט.י (מרכז לטיפוח יזמות) בקמפוס 'בן גוריון', התמקדו בשיווק באינטרנט וניו מדיה. בתחילת הכנס עברו הבאים בין הדוכנים האילתים ומהערבה, שהציגו בכבוד את עסקיהם. בהמשך קיבלו הבאים הרצאה של דר' יניב זייד, ושי ולמר. בתמונות אפי רביבו, הבעלים של מדיה פיק, לורי מ'חולית סיורי מדבר', יוסי ורפי מטקסטיל השלושה. צילום: זוהר רביבו

פורים בכפרתמונת כתבה


'כפר השעשועים' נמצאים בשיא ההכנות לקראת חגיגות פורים שיתקיימו בסוף השבוע ובשבוע הבא. 'נשיקות' שהגיע כהרגלו לחפש את התחפושת המושלמת, נכנס לאוהל התחפושות והאביזרים הגדול שפתחו במקום ונהנה מאוד מהאווירה המושלמת והחגיגית. מיותר לציין שמצאנו את התחפושת שחיפשנו... מן הסתם היא תופיע בגיליון הבא. בתמונה: צוות האוהל של 'כפר השעשועים' בתמונה מימין לשמאל: ג'רי, ענבר, דניאל, אלעד, ליאור, יסמין, ליז מנהלת הכפר והאוהל, ונגה
צילום: יהודה בן יתח

לא נחים לרגעתמונת כתבה


עוד לא הספיק להסתיים הפסטיבל הבין לאומי למחול המזרחי, ב'קלאב הוטל' כבר הספיקו לארח שוב, הפעם את "יום הנוער אילת" שהופק בתמיכתה של עיריית איילת וראש העיר מאיר יצחק הלוי. האירוע התקיים באולם האודיטוריום של המלון שהכיל כ-930 איש. על הבמה הופיע הסטנדאפיסט אורי חזקיה 'מצחוק מהעבודה'. מרוצים יצאו לא רק האורחים, אלא גם הצוות ששמח תמיד לארח כמויות אורחים כאלה.

שובה של האבידובתמונת כתבה


ואם בענייני פסטיבל בכובע עסקינן, את מי שלא ניתן היה לפספס שם בינות להמונים הייתה אקס כתבת ערב ערב המוכשרת, הקולגה המקסימה, רחלי אבידוב, שמפציעה אחת לכמה שבועות באילת, גם כי היא אוהבת מאוד את העיר וגם כי יש לה כאן חברים וחברות בשפע. קלטנו אותה באתנחתא עם החברות מיכל מאיר סער ועו"ד לימור להב. מותק שכזו.

בוגר של המכללה הטכנולוגית- מ.מ.אתמונת כתבה


לירון עטר הגיעה למכללה הטכנולוגית כדי למצוא קורס המעניק תעודה וידע שיוכלו לעזור להשתלב בשוק העבודה. לאחר יעוץ מול צוות המכללה, הוחלט לרשום אותה לקורס הכרת המחשב והמשרד הממוחשב. לירון סיפרה ל'נשיקות' שבכל ימי חייה כתלמידה לא קיבלה יחס ושירות כמו במכללה הטכנולוגית - מ.מ.א. כפי שאתם יכולים לראות לירון סיימה בהצלחה, ועכשיו היא מזמינה את כל מי שרוצה לשמוע על חווית הלימוד במכללה - ליצור איתה קשר.

יום כיף עם הנכדהתמונת כתבה


האילתית הוותיקה קרן ברוך, המוכרת כספרית וציירת, נתפסה בעדשת המצלמה בזמן שלקחה חצי יום חופש כדי לבלות בפסטיבל אמני הרחוב אשר התקיים ביום שישי בצהריים בטיילת 'המלך שלמה'. קרן הגיעה יחד עם נכדתה שנהב שמאוד נהנתה, לא התעצלה, ונעמדה לתמונה עם הלוליינית במקום.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש