פרסומת
דלג

כמעט סנסציה-מכבי ת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 20/2/2013 15:04 ● ערב ערב 2590
מי שחשב שלמכבי ת"א יהיו חיים קלים מול הקבוצה הדרומית טעה ובגדול. שחקני אילת היו קרובים לגעת בזוהר אלא שכמעט זה לא מספיק וכשדייויד לוגאן רוצה לנצח זה כנראה מה שקורה בסוף
כמעט סנסציה-מכבי ת

ההתקפה של אילת נראתה לא טוב בתחילת המשחק והיא התקשתה לייצר נקודות. 3 וחצי דקות לסיום הרבע הראשון הובילה המארחת 7-15. כניסתו למשחק בשורות אילת של דיון דוואל הפיחה חיים בקבוצה ובמשחק שנפתח פתאום. שלשה שלו פלוס עבירת תוקף שסחט משון ג'יימס הורידה את אילת לרבע בפיגור קטן 18-19. עם תחילת המחצית השנייה עלתה אילת ליתרון ראשון במשחק 19-20, אלא שאלו היו דקות גרועות של המארחים שאילת בדקות רעות משל עצמה לא הצליחה לנצל. טילמן חתם את המחצית הרעה ביתרון קל לאילת 29-33. גם הרבע השלישי לא סימן טובות לשתי הקבוצות שהפגינו יכולת ירודה ונשארו צמודות כשהן חותמות בסיום הרבע על 41-42 למארחים. הייתה זו דווקא אילת שלחצה על הגז בתחילת הרבע האחרון. בתוך הרבע היה זה אפיק ניסים שעשה חיים קשים לשחקניו של בלאט כשהוא מוביל את קבוצתו להפרש מכובד 62-55 2 דקות לסיום המשחק. אילת כבר כמעט הריחה הפתעה אלא שלנדסברג עם ארבע נקודות מהירות צימק ל- 62-59 דקה וחצי לסיום. המתח היה בשיאו כששלשה של לוגאן במדי הצהובים גררה את אילת להארכה אחרי שיוויון 62:62. לוגאן הרותח חתם על ריצה של 0-9 כשהוא מעלה את הצהובים ליתרון 62-68, אבל אפיק ניסים לא ויתר ושמר את אילת בתמונה. אילת נשארה צמודה למארחת. אלא שדווקא אפיק ניסים המצויין בשורות אילת היה זה שלא הצליח להכניס את הכדור ברגעי הסיום וכך ראתה אילת איך הסנסציה האפשרית שלה נעלמה לה באחת.

קלעו לאילת: וושינגטון וניסים- 18 נקודות כל אחד, הולמן- 10 נקודות, סקוורר- 7 נקודות, טילמן- 6 נקודות, דאוול- 5 נקודות, בן שימול- 4 נקודות, יאנגר- 2 נקודות.
חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש