פרסומת
דלג

וידיאו ותמונות: הגיעו רכבי 'הפורמולה'

מאת: ● 21/2/2013 17:40 ● ערב ערב 2064
ביום חמישי לפנות בוקר הגיעו לנמל אילת רכבי תחרות 'הפורמולה' שתתקיים בסוף השבוע הבא. מנכ"ל תאגיד התיירות, אמיר נפתלי, אמר ל'ערב ערב', כי הופקו לקחי התחרות מהשנה שעברה: "לקחתי על עצמי להפיק את מירוץ הפורמולה מתחילתו ועד סופו", הוא סיפר, "לא רציתי לתת למפיק בועז מאירי, שבא עם יוזמה פרטית בשנה שעברה וגרם לנזק כלכלי גם לספקים וגם לעצמו, להפיק את המירוץ שוב"
וידיאו ותמונות: הגיעו רכבי 'הפורמולה'בסוף השבוע הבא תיערך באילת תחרות הפורמולה. מנכ"ל תאגיד התיירות, אמיר נפתלי, אמר ל'ערב ערב', כי הופקו לקחי התחרות מהשנה שעברה: "לקחתי על עצמי להפיק את מירוץ הפורמולה מתחילתו ועד סופו", הוא סיפר, "לא רציתי לתת למפיק בועז מאירי, שבא עם יוזמה פרטית בשנה שעברה וגרם לנזק כלכלי גם לספקים וגם לעצמו, להפיק את המירוץ שוב. מאירי יתעסק השנה בצד המקצועי, אבל מי שיפיק את האירוע בפועל זה מנהל אגף הספורט בעירייה, יעקב מלכה ואנוכי". מאירי בחר שלא להגיב לדברים.

עיריית אילת מסרה, כי באירוע הפורמולה יושקעו 1.6 מיליון שקלים, כולל השתתפות משרדי התיירות והספורט. ממשרד התיירות נמסר ל'ערב ערב', כי השתתפות המשרד באירוע הפורמולה באילת עומדת על 400 אלף שקלים. ממשרד התרבות והספורט נמסר, כי עלות השתתפותם תעמוד על חצי מיליון שקלים: "אירוע הפורמולה באילת יתקיים זאת השנה השנייה ברציפות לאחר שאשתקד היווה אבן יסוד עבור משרד התרבות והספורט עם השלמת חקיקת חוק הספורט המוטורי ותקנותיו", נמסר בתגובת המשרד, "אירוע זה, שהפקתו מוערכת במיליוני שקלים, יקבל ממשרד הספורט תמיכה תקציבית בסך 500 אלף שקלים כפי שהוקצב לו אשתקד".

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: יהודה בן יתח