פרסומת
דלג

'בני אילת' הושפלה בכפר יונה

מאת: מאור קליינמן ● 13/3/2013 18:18 ● ערב ערב 2064
שבוע לאחר שניצחה את הפועל מרמורק חזרה בני אילת להציג יכולת ירודה ושוב, ירדה מובסת, בתוצאה 0-4 שמסבכת אותה עמוק עמוק בתחתית. בפיגור שער, אדר זינו, יכול היה להשוות בפנדל אך הוא החטיא מהנקודה הלבנה ומשם הדרך להתפוררות הייתה קצרה. דניאל קהא אושר זיתון, וגל אסולין חזרו להתאמן
'בני אילת' הושפלה בכפר יונה

ב'בני אילת' מבינים שקרבות מרתפי הטבלה יהיו עד תום העונה. אילת שהתרסקה וספגה הפסד מביך של 0-4 בכפר יונה נמצאת מעל הקו האדום אך ממוקמת במקום ה-14 ממנו הולכים למבחנים על הזכות להישאר בליגה א'. ביום שישי הקרוב תארח אילת את קרית מלאכי שנמצאת מקום אחד מעליה עם אותו מספר נקודות בקרב ישיר על שש נקודות.
המאמן איברהים אבו רקייק העלה בהרכב את - נתנאל בנדהאן, שבתאי טסל, ערן מזרחי, אחמד מיעארי, ינאל שווג, נתי סויסה, מוחמד הואש, אדר זינו, מאור אלגרבלי, גל צרויה ושלומי אדרי (שותפו – חג'ג, פקונדו וחזות). המארחים מכפר יונה יצאו מחדר ההלבשה בהתנפלות על השער האילתי וכעבור מאה ועשרים שניות של כדורגל עלו ליתרון מוקדם משער של החלוץ אופיר חלוואני. אילת נכנסה להלם ורק חוסר ריכוז של המקומיים מנע מהם להגדיל את התוצאה. המחצית השנייה יצאה לדרך ובאילת החלו ליזום התקפות על מנת לאזן. כדור קרן מצד שמאל ובעיטה מן האוויר שנעצרה בידו של בלם כפר יונה זיכתה את אילת בפנדל. אדר זינו ניגש לבעיטה ודייק, אלא שהשופט הורה על כדור עונשין חוזר מהנקודה הלבנה בטענה ששחקני אילת נכנסו מוקדם מדי לאיזור הרחבה. את הפנדל הנוסף זינו בעט לאותה פינה, אך השוער המקומי הציל והותיר את שחקני אילת מאוכזבים ועל 0 שערי זכות. אילת לא הצליחה להרים את הראש וברבע השעה האחרונה של ההתמודדות המארחים ניצלו זאת בשביל להבקיע עוד שלושה שערים. גילי חג'ג בדקה ה-75, מייקל גרינברג בדקה ה-79 וסער עופר בדקה ה-85 הכניעו את נתנאל השוער האילתי ובסיום, 0-4 לכפר יונה.

המאמן איברהים אבו רקייק: "אם היינו משווים זה יכול היה להגמר אחרת אבל זה הכדורגל ואין לנו זמן להתבכיין. צריכים להרים את הראש כי המשחק הקרוב הוא מכריע עבורנו ואני מקווה שנדע לעמוד במשימה "
בתוך כך חזרו לאימונים מספר שחקנים שנראה היה שסיימו את דרכם במועדון. השלושה, דניאל קהא, גל אסולין ואושר זיתון יעניקו קצת עומק לסגל של אילת ועל כך אמר איברהים " השלושה פנו אלינו במטרה לחזור לקבוצה ולעזור לה לשרוד את הליגה. שמחנו לקבל אותם בחזרה ואני מאמין בהם ובחומר שיש כאן בשביל שלא נרד לליגה ב'".

חדשות אילת