פרסומת
דלג

'סיטאר אילת' זכתה שוב במדליית הזהב

מאת: מערכת ערב ערב ● 21/3/2013 23:42 ● ערב ערב 2064
קבוצת הקריקט של עמותת סיטאר – עולי הודו באילת המשחקת בליגה מזה 12 שנים וממוקמת במקום מכובד בארץ, בדרך לליגה א', זכתה זו השנה השנייה ברציפות במדליית זהב במשחקי איילת
'סיטאר אילת' זכתה שוב במדליית הזהב

קבוצת הקריקט של עמותת סיטאר – עולי הודו באילת המשחקת בליגה מזה 12 שנים וממוקמת במקום מכובד בארץ, בדרך לליגה א', זכתה זו השנה השנייה ברציפות במדליית זהב במשחקי איילת.

כיום, פעילים בקבוצה 18 שחקנים מגיל 20 עד גיל 76, המתאמנים כמידי שבוע במגרש, כדי לשמור על הכושר שלהם. "רוב השחקנים הם עובדי תעשיית תיירות באילת, שעובדת גם בשישי-שבת והשחקנים מפסידים ימי עבודה כדי להגיע ל-9 משחקי ליגה גם באילת וגם מחוצה לה" ציין אייזק סולומון, יו"ר עמותת סיטאר והודה באותה נשימה לסגן ראש העירייה אולג צ'רנומוריץ, התומך ומעודד את הקבוצה ומסייע לה להתקדם להמשיך ולפעול במשחקי קריקט.

אלישבע מליקר, מנהלת עמותת סיטאר באילת שיבחה על ההתארגנות העירונית לטובת קיום המשחק באילת והצלחתו: העירייה הקצתה את השטח למגרש הקריקט סמוך למגרש הכדורגל העירוני, אגף אירועי הספורט בראשות יעקב מלכה ליווה את התחרות. ניר ויעקב הוד - עובדי העירייה הנמנים על קהילת עולי הודו סייעו ביחד עם חברי עמותת סיטאר בהכנת המקום לקראת המשחק.

תמונת כתבה


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש