פרסומת
דלג

כתב אישום חמור: חיילים פרצו לסוויטה ותקפו אורחים

מאת: עומר כרמון ● 22/3/2013 21:16 ● ערב ערב 2594
כתב אישום הוגש נגד שלושה חיילים בחופשה, תושבי אשדוד, שעל פי החשד, נקטו בשבוע שעבר באלימות מזעזעת כלפי משפחה תמימה שהתארחה במלון 'לאונרדו קלאב' באילת. לבני המשפחה נגרמו חבלות קשות. אחת מהן איבדה את הכרתה לאחר שספגה בעיטה חזקה בחלק האחורי של גולגולתה. עורכת הדין של המשפחה, יפה שחורי, אמרה ל'ערב ערב': "כקצינה בכירה לשעבר במשטרה בתחום פשעים, מעולם לא נתקלתי בדבר כזה, זה היה ממש 'תפוז מכני'"
כתב אישום חמור: חיילים פרצו לסוויטה ותקפו אורחים

כתב אישום הוגש נגד שלושה חיילים בחופשה, תושבי אשדוד, שעל פי החשד, נקטו בשבוע שעבר באלימות מזעזעת כלפי משפחה תמימה שהתארחה במלון 'לאונרדו קלאב' באילת. לבני המשפחה נגרמו חבלות קשות. אחת מהן איבדה את הכרתה לאחר שספגה בעיטה חזקה בחלק האחורי של גולגולתה. עורכת הדין של המשפחה, יפה שחורי, אמרה ל'ערב ערב': "כקצינה בכירה לשעבר במשטרה בתחום פשעים, מעולם לא נתקלתי בדבר כזה, זה היה ממש 'תפוז מכני'". לעו"ד שחורי טענות קשות כלפי הנהלת המלון. "זה מקרה שני של מחדל ביטחוני ב'לאונרדו קלאב' בחודשים האחרונים" "היא מזכירה, "לא מזמן נרצח שם הסו שף של המלון, באמצעות אקדחו של הקב"ט. במקרה בו אני מטפלת, הקב"ט הגיע למקום רק לאחר רבע שעה, למרות תחנוני בני המשפחה. צריכה להתבצע הפקת לקחים יסודית במלון הזה. לא 'עזרה ראשונה' ולא פלסטר". ממלון 'לאונרדו קלאב' נמסר בתגובה: "מיד עם פניית האורחים, עלו הקב"טים של המלון לחדר ומשלא הצליחו להשתלט על המצב לבדם, הזעיקו את המשטרה שהגיעה תוך זמן קצר למלון".

"היום כולכם מתים"

לפי כתב האישום, שהו חמשת בני המשפחה: גבר אחד וארבע נשים (ביניהן סבתא ונערה בת 15) בסוויטה הנמצאת קומה אחת מעל חדרם של החיילים. באותה עת התקיים במלון פסטיבל מוסיקה ים תיכונית. השעה היתה רבע לשלוש בבוקר. הנאשמים בתקיפה השמיעו מוסיקה ממרפסת חדרם. משטרה הוזמנה למקום וביקשה מהם להנמיך את הצלילים. הנאשמים בתקיפה סברו כי שכניהם בקומה מעל הם אלו שהזעיקו את השוטרים. לאחר שאנשי החוק עזבו את המקום, צעק אחד הנאשמים לעבר שכניו שישבו במרפסת: 'אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק. היום כולכם מתים. אף אחד לא נשאר חי'. בני המשפחה המבוהלים נכנסו לחדר. החיילים, מלווים בצעיר נוסף שנמלט ועדיין לא נתפס, עלו קומה אחת ופרצו בבעיטות את דלת הסוויטה הנעולה של בני המשפחה. הם נכנסו פנימה, כשכל אחד מחזיק בידו בקבוק אלכוהול וחבל. אחד התוקפים רץ לעברו של בן המשפחה ופצע אותו בראשו באמצעות שברי הבקבוק. נגרמה לו חבלה של ממש, ודם ניגר מראשו על פניו. אחותו, אם לשני ילדים, שניסתה להגן עליו, הופלה על ידי החיילים על הרצפה, כשהם ממשיכים לבעוט בה גם כששכבה על הרצפה. היא סובלת מנקע ברגל שמאל ומשבר באצבע וכן ממכות יבשות בחלקי גופה. חייל נוסף תקף את חברתו של בן המשפחה שניסתה למשוך מאחד התוקפים את הבקבוק אותו אחז וניסה באמצעותו לדקור את בן המשפחה בבטנו. החייל תפס בצעירה בגרונה, חנקה ובעט בה עד שנפלה ארצה. בהמשך, בעט בחלק האחורי בראשה עד שזו איבדה את הכרתה כשהיא נופלת ארצה על פניה ונחבלת משברי זכוכית. לאחר שהבחינו התוקפים שהיא איבדה את הכרתה, הם נמלטו מהמקום תוך שהם מבטיחים למותקפים שישובו למקום כדי להרוג אותם. "מעבר לפגיעה הנפשית הטראומטית לכל המשפחה, הם ממש ממוטטים נפשית", אמרה עו"ד שחורי ל'ערב ערב', "המשפחה בתמימותה, כל הזמן שואלת: 'אבל למה?' לא היה ביניהם כל מגע או מחלוקת. היו שם סבתא לנכדים, בנה וחברתו, בתה, כלתה ובת הזקונים, שכולם ירדו לאילת כדי לחגוג לה יום הולדת 15. הכלה כרגע עם זעזוע מוח. היא אמורה לעשות MRI . אם היא לא היתה מאבדת את ההכרה, הסיפור הזה היה נגמר ברצח". חדשות אילת