פרסומת
דלג

משה בן זיקרי נגד מצעד הגאווה. המפיק: המצעד נחוץ בגלל אנשים כמוהו

מאת: עומר כרמון ● 13/5/2013 22:55 ● ערב ערב 2602
פעיל הימין, משה בן זיקרי, שלח מכתב לראש העירייה ובו דרישה לבטל את השתתפות העירייה במימון 'מצעד הגאווה' שיתקיים בעיר בסוף השבוע הבא. "בפועל מדובר במצעד של חבורת סוטים", כתב בן זיקרי. שחר אלקיים: "בהתעלם מהבורות והנבערות, הרי ששמחנו למצוא לפחות מכנה משותף אחד עם מר בן זיקרי ולגלות כי מצבה הכלכלי של המדינה 'מדאיג' אותו עד מאוד". "תרומתם הכלכלית של משתתפי פסטיבל 'אילת בגאווה' לעיר אילת, לתיירות, לנהגי המוניות, למסעדות וליתר נותני השירותים בעיר, מדברת בעד עצמה"
משה בן זיקרי נגד מצעד הגאווה. המפיק: המצעד נחוץ בגלל אנשים כמוהופעיל הימין, משה בן זיקרי, העומד בראש סיעת 'אילת יהודית', שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר, שלח השבוע מכתב לראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, ובו דרישה לבטל את השתתפות העירייה במימון 'מצעד הגאווה' שיתקיים בעיר בסוף השבוע הבא.

"שוקל לפנות לערכאות"


"אני פונה אליך בעניין המצעד המכונה 'מצעד הגאווה', כתב משה בן זיקרי. "בפועל מדובר במצעד של חבורת סוטים, ואולם מכתב זה מופנה בעיקר סביב המימון לאותו מצעד. הופתעתי לגלות, כי עיריית אילת משתתפת במימון המצעד. ברצוני לשאול: לפי איזה בסיס חוקי נסמך מימון זה? גם אם קיים בסיס חוקי כלשהו, האם זה ראוי שהעירייה תשתתף במצעד כזה שפוגע בצביון היהודי של העיר? האם ראוי שבימים בהם נגזרים על העיר אילת ושאר התושבים במדינת ישראל גזירות כלכליות קשות, העירייה תממן מצעד ראוותני? אבקש את תשובתך בהקדם וכמו כן אבקש להוסיף שאני שוקל לפנות לערכאות נגד הקצאת המימון".

"תמיכה סמלית בלבד"


מפיק אירועי הגאווה, שחר אלקיים, מסר ל'ערב ערב' בתגובה: "דעות כמו אלה שבאות לידי ביטוי מפי משה בן זיקרי הן הן הסיבה לכך שמצעדי הגאווה כה נחוצים ולכן, גם השנה נציין באילת את אירועי הגאווה ובכללם את התהלוכה ביום שישי (24.5). בהתעלם מהבורות והנבערות, הרי ששמחנו למצוא לפחות מכנה משותף אחד עם מר בן זיקרי ולגלות כי מצבה הכלכלי של המדינה 'מדאיג' אותו עד מאוד. כמוהו, כמונו. לפיכך, ולאור ביטול תמיכת משרד התיירות בפסטיבל, כספי סיוע שנועדו לשיווק הפסטיבל בחו"ל, וכיוון שגם מעיריית אילת אין אנו זוכים אלא לתמיכה סמלית בלבד, הרי שמצעד הגאווה יתקיים השנה במתכונת מצומצמת. פסטיבל 'אילת בגאווה', המתקיים בעיר זו השנה ה-12 ברציפות, סוחף אחריו קהל רב, מישראל ומחו"ל. אנשים המייצגים את כל צבעי הקשת מגיעים לאילת כדי לחגוג סוף שבוע של שמש, ים, מסיבות, אהבה וגאווה. תרומתם הכלכלית של משתתפי פסטיבל 'אילת בגאווה' לעיר אילת, לתיירות, לנהגי המוניות, למסעדות וליתר נותני השירותים בעיר, מדברת בעד עצמה. כמו בכל שנה, גם הפעם, אנחנו מזמינים את הסטרייטים לצעוד עמנו בגאווה (המצעד יצא ביום שישי בשעה 13:00 מרחבת 'סיטי סנטר') ולבלות במסיבה המרכזית בחוף 'הדקל', שבמרכזה די. ג'יי פיל רומנו מברצלונה בליווי הפילהרמוניק קלאב. חג גאווה שמח".
מהעירייה נמסר בתגובה: "מכתבו וסגנונו של מר בן זיקרי אינם ראויים לתגובה".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש