פרסומת
דלג

מאיר יצחק הלוי: "כל ראשי העיריות המוצלחים מכהנים מעל לשתי קדנציות"

מאת: עומר כרמון ● 24/5/2013 21:51 ● ערב ערב 2603
מאות מתושבי אילת השתתפו בפתיחה החגיגית של מטה הבחירות של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי וסיעתו – 'כיוון חדש'. אבי כהן: "יש לנו ראש עירייה שמכהן שתי קדנציות ובעזרתכם, תושבי אילת, הוא ייבחר לקדנציה נוספת". הרב שמעון אייזנבך: "אנחנו באמת מתפללים ומברכים להצלחתך מאיר. הבאת את אילת כבר לכאלה גבהים, שאנחנו לא יודעים מה אפשר יותר". יצחק הלוי: "אין רחוב שלא נגענו בו, אין סמטה שלא נגעו בה, אין מוסד חינוכי שלא נגענו בו ועוד הדרך ארוכה. רק לאחרונה, הבאנו את הטבת המס לתושבי אילת שמכניסה לכל תושב עשרות אלפי שקלים פנויים בשנה"
מאיר יצחק הלוי: ''כל ראשי העיריות המוצלחים מכהנים מעל לשתי קדנציות''

מאות מתושבי אילת השתתפו השבוע בפתיחה החגיגית של מטה הבחירות של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי וסיעתו- 'כיוון חדש'. את האירוע הנחה אבי כהן, מנכ"ל העירייה לשעבר ומקורבו של ראש העירייה. "למי שלא מכיר, קוראים לי אבי כהן. אני חבר של מאיר ואני גאה על כך ואני שמח להנחות כאן את הערב", הוא אמר, "בחמשת החודשים הבאים, תשלוט בבית הזה רוח ההתנדבות והעזרה ההדדית. רק דברים טובים ייצאו מהבניין הזה. אנחנו בסימן 'חמסה'. החל מהערב, אנחנו יוצאים לדרך של חמישה חודשים למסע ניצחון. אנחנו רוצים לרתום אתכם למשימה. יש לנו ראש עירייה שמכהן שתי קדנציות ובעזרתכם, תושבי אילת, הוא ייבחר לקדנציה נוספת בעזרת השם. כל חבר יביא חמישה וישתבח שמו לעד והכל יהיה בסדר".

"אור מיוחד שאלוקים חנן אותו"תמונת כתבה


הרב שמעון אייזנבך, הרב השכונתי של שכונת שחמון, הגיע כדי לקבוע מזוזה ובירך את ראש העירייה במילות תמיכה שאינן משתמעות לשתי פנים: "אני חושב שזה מהשמיים, שלראש העירייה קוראים מאיר", הוא אמר, "הוא לא רק אור, הוא גם מאיר אחרים. באור שלו הוא מצליח להדביק את כולנו. אני מקווה שגם אנחנו נמשיך להאיר באותו אור מיוחד שאלוקים חנן אותו. אנחנו באמת מתפללים ומברכים להצלחתך מאיר. שהקדוש ברוך הוא יעזור. שבמה שהצלחת עד היום, תמשיך להצליח ותמשיך לרומם את קרן העיר אילת מעלה, מעלה. הבאת אותה כבר לכאלה גבהים, שאנחנו לא יודעים מה אפשר יותר. אבל כנראה שתמצא מה אפשר עוד להעלות".

"עבודה, עבודה, עבודה"


ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, התקבל על ידי הנוכחים בתשואות רמות: "אנחנו היום יוצאים למסע מרתק של עשייה למען העיר אילת", הוא אמר בנאומו, "אנחנו היום יוצאים למסע שנחבק האחד את השני, נאהב אחד את השני. נקבל אחד את השני וניקח את העיר הזאת באהבה ובחיבה. לא ניתן בשום צורה, שינסו להפריע לדרכנו הישרה וההגונה. נמשיך להתעלם מכל מי שמנסה לשים לנו חתחתים, אבנים ריב ומדון. הדרך שבחרנו היא הדרך שתוביל להצלחה ולקדנציה שלישית, שבה נמשיך להוביל את העיר. הביטחון שלי מגיע רק מפעולה אחת: עבודה, עבודה, עבודה למען תושבי אילת. וכאשר אנו רואים מה קורה בעיר אילת בעשר השנים האחרונות: אין רחוב שלא נגענו בו, אין סמטה שלא נגעו בה, אין מוסד חינוכי שלא נגענו בו ועוד הדרך ארוכה. רק לאחרונה, הבאנו את הטבת המס לתושבי אילת שמכניסה לכל תושב עשרות אלפי שקלים פנויים בשנה. לפני שבוע ימים, אחרי מהלך קשה מנשוא של עבודה יומיומית, הצלחנו לעצור את הגזירה של מי שרצה ליטול מאתנו את הפטור ממע"מ. רק סיעה חזקה תאפשר את התופעה הזו. האתגרים שלפנינו יובילו את העיר הזאת מעלה מעלה. בתשתיות: כביש הערבה הנסלל, הכבישים הנסללים, מוסדות החינוך ועבודה שהופכת את העיר לטובה ביותר. אקדמיה: נבנה עוד מעונות סטודנטים ונעשה עוד ועוד פעולות למען דור ההמשך. לא מזמן הקמנו אגף צעירים שתפקידו לטפל בדור ההמשך עם אקדמיה מפותחת. נכון להיום, יש מעל אלף סטודנטים אילתים שלומדים כאן באילת. אני שומע שיש כאלה שטוענים לגבי שתי קדנציות וארבע. אני אספר לכם, שכל ראשי העירייה המוצלחים בישראל מכהנים מעל שתי קדנציות. אני חושב שהניסיון והאיכות הם שיובלו אותנו. שואלים אותנו לגבי חברי מועצה: יש לנו חברי מועצה משובחים ואיכותיים: החל מסגן ומ"מ אלי לנקרי, שעושה עבודה נאמנה ומסורה למען כלכלת העיר אילת. יעל דרבי - אחת מהנשים הכי מצוינות שיש לנו: משקיעה, עובדת, מטפלת ועושה בשקט, בצנעה באהבה ובמסירות נפש. אל"מ יוסי חן - מלח הארץ. תמיד בסביבה שלנו יהיו אנשים טובים שכל תכליתם הציבורית היא לקדם את משפחות אילת".

"מטעמי נימוס בלבד"


בין הנוכחים באירוע החגיגי נראו בעלי עסקים רבים וכן ראשי סיעות פוליטיות מתחרות: יהודה מורדי, הרצל חנו, מתן בארי ואורי אסרף. הפתיעה בנוכחותה יו"ר פורום ההורים העירוני, סיגל טלקר, שהכחישה כי נוכחותה באירוע קשורה לתמיכה פוליטית בראש העירייה. "הגעתי לכאן מטעמי נימוס בלבד", היא טענה באוזני כתב 'ערב ערב', "גם כשדורי שגב ז"ל טען שאני קשורה פוליטית לראש העירייה המכהן, אמרתי לו שהוא יופתע לגלות את עמדותיי האמיתיות".

בחנוכת הסניף נכחו שני חברי מרכז ליכוד, ברוך קבלו ונחמן שכטר, שאינם מסתירים את תמיכתם בראש העירייה המכהן. שכטר סיפר ל'ערב ערב', כי הוא בודק כעת מבחינה משפטית, האם הצגת מועמדותו בבחירות למועצת העיר עלולה לפגוע בפעילותו של בנו, עומר - עוזרו הפוליטי של סגן השר - אופיר אקוניס, שקיבל לידיו לאחרונה את ניהול הקשר בין משרד ראש הממשלה לרשויות המקומיות. במידה וכן, הוא לא יתמודד על מקום ברשימת הליכוד. "אוכל לסייע לאילת גם במקומות אחרים, לא רק במועצה", הסביר שכטר.

תורג'מן הפגין ונעצרתמונת כתבה


חלק גדול מתשומת הלב במהלך פתיחת המטה החגיגי, הצליח לגנוב מאיר תורג'מן - יו"ר סיעת 'הקול לאילת' ולשעבר יו"ר ועד הרוכלים בטיילת. תורג'מן ומספר רוכלים נשאו שלטים בגנות ראש העירייה וקראו לעברו: "ההצלחה שלך היא כישלון של העיר. תהרוס את הטיילת כמו השוק העירוני. לא יהיה לנו אוכל בבית בגללך. אנחנו ניקח לך את הכיסא".

ראש העירייה ענה לתורג'מן במהלך נאומו ואמר: "אנחנו אומרים גם לתורג'מן וגם לאחרים, אתם תושבי אילת ונטפל בכם בצורה טובה ביותר. בעזרת השם, גם תורג'מן יקבל פרנסה. נחבק אותם גם אם הם צעקנים, נטפל בהם. אנשים כמו מר תורג'מן בהחלט ראויים לתמיכה ולטיפול".

אנשי מטה ראש העירייה הזעיקו למקום את שוטרי מרחב אילת ותורג'מן עוכב לחקירה. לאחר מכן הוארך מעצרו בשל סיבות אישיות הקשורות לחוב מזונות.

תמונת כתבה
דוברת העירייה עם יועץ התקשורת, מוטי מורל

תמונת כתבה
הגיעה. יו"ר פורום ההורים העירוני

תמונת כתבה
הנחה את הערב. אבי כהן

תמונת כתבה
הגיע. מנהיג סיעת 'אור לאילת', הרצל חנו


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש