פרסומת
דלג

חקירה משטרתית בגן ילדים

מאת: עומר כרמון ● 7/6/2013 19:37 ● ערב ערב 2605
משטרת אילת מנהלת מזה שלושה חודשים חקירה סמויה כנגד גננת בגן עירייה, כך נודע ל'ערב ערב'. החקירה החלה בעקבות תלונה של אם, הטוענת כי בנה בן הארבע הוכה על ידי הגננת. בשיחות שניהל 'ערב ערב' במהלך השבוע עם הורים בגן וגורמים המעורבים בעשייה החינוכית במקום, נשמעו טענות המחזקות לכאורה את גרסת האם
חקירה משטרתית בגן ילדים

משטרת אילת מנהלת מזה שלושה חודשים חקירה סמויה כנגד גננת בגן עירייה, כך נודע ל'ערב ערב'. החקירה החלה בעקבות תלונה של אם, הטוענת כי בנה בן הארבע הוכה על ידי הגננת. בשיחות שניהל 'ערב ערב' במהלך השבוע עם הורים בגן וגורמים המעורבים בעשייה החינוכית במקום, נשמעו טענות המחזקות לכאורה את גרסת האם.

ממשטרת אילת נמסר בתגובה: "מתנהלת חקירה בשיתוף חוקרת ילדים. לא ניתן להרחיב בשלב זה".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "המפקחת על גני הילדים ומנהלת מחלקת הגנים בעירייה נפגשו עם האם המתלוננת בחודש מרץ 2013 ונתנו מענה לכל פניותיה. בנוסף, המפקחת זימנה את ההורים לפגישה עם הגננת ליישור ההדורים ולבניית תכנית התערבות חינוכית מיטבית עבור בנם. בפגישה זו ציינו ההורים את שביעות רצונם מהטיפול בפנייתם. יצוין כי מדובר בגננת מוערכת, מסורה ומקצועית, הקשובה לצרכים של ילדי הגן. הואיל והאם בחרה להגיש תלונה במשטרה, ימתין המחוז לממצאי החקירה".

מהעירייה נמסר: "ככלל, המפקחת על גני הילדים הינה הסמכות העליונה מטעם משרד החינוך לטפל בכל תלונה הנוגעת לגננות גני הילדים, מאחר שהן עובדות משרד החינוך. גם במקרה שהורה פונה למנהלת אגף החינוך, מועברת התלונה לטיפול המפקחת.האם אכן פנתה לפני מספר חודשים, למפקחת על גני הילדים, גילה נחמני, אשר טיפלה באופן מיידי בתלונה. לאחרונה, פנתה האם גם למנהלת אגף החינוך בעירייה, מירי קופיטו, אשר טיפלה אף היא באופן מיידי בתלונה ולשביעות רצון האם. כאמור, הנושא נמצא בטיפול ובחקירה של המשטרה".

חדשות אילת