פרסומת
דלג

ערב לזכרו של דורי שגב

מאת: עומר כרמון ● 11/6/2013 00:21 ● ערב ערב 2064
ביום שני התקיים במטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, דובי כהן, ערב לזכרו של דורי שגב ז"ל. עשרות מתושבי אילת הגיעו לכבד את זכרו של דורי, במקום בו פעל והתנדב בחודשים האחרונים לחייו. במהלך הערב ספרו חברים על דורי, האיש החייכן, הגדול שהיה מעורב בקהילה. אדם אכפתי שפעל בוועד הורים, צופים ועוד
ערב לזכרו של דורי שגב

תמונת כתבה


ביום שני התקיים במטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, דובי כהן, ערב לזכרו של דורי שגב ז"ל. עשרות מתושבי אילת הגיעו לכבד את זכרו של דורי, במקום בו פעל והתנדב בחודשים האחרונים לחייו.

דובי כהן, אמר באירוע: "לדורי יש מניות רבות בעצם העובדה כי החלטתי לרוץ לראשות העירייה. דורי היה חבר ושותף אמיתי לדרך ומותו היכה אותנו בפתאומיות ובכאב גדול". הוא פנה למשפחתו של דורי ואמר "יש לכם כעת משפחה גדולה ומחבקת, אנחנו כאן בשבילכם".

במהלך הערב סיפרו חברים על דורי, האיש החייכן, הגדול שהיה מעורב בקהילה. אדם אכפתי שפעל בוועד הורים, צופים ועוד. הגיעו חברים מהצופים, מתחנת המוניות, שכנים ושותפים לדרך. את הערב ליוותה מצגת מרגשת על חייו של דורי, הזמרת לילך אהרון ליוותה בשירה.

הערב נערך ביום השלושים למותו של דורי שגב. בתום הערב הבטיחו החברים כי בשיתוף עם משפחת שגב, ימצאו את הדרך הראויה ביותר להנצחת שמו וזכרו באילת.

ידיעה קשורה:
דורי שגב: האיש שנגע בשמיים

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש