פרסומת
דלג

ליברמן: נקבל באילת שלושה מנדטים

מאת: עומר כרמון ● 4/7/2013 00:20 ● ערב ערב 2064
יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' וועדת החוץ והביטחון בכנסת, אביגדור ליברמן, הגיע השבוע לאילת כדי לחזק את אולג צ'רנומוריץ וסיעת 'אילת ביתנו בתנופה' לקראת הבחירות המתקרבות למועצת העיר. צ'רנומוריץ: " ש'אילת ביתנו בתנופה' תקבל לפחות שלושה מנדטים. לפי סקרים שערכה 'ישראל ביתנו', אנחנו מסוגלים לעשות את זה. התמיכה בנו בציבור מאוד חזקה"
ליברמן: נקבל באילת שלושה מנדטים

תמונת כתבה


יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' וועדת החוץ והביטחון בכנסת, אביגדור ליברמן, הגיע השבוע לאילת כדי לחזק את אולג צ'רנומוריץ וסיעת 'אילת ביתנו בתנופה' לקראת הבחירות המתקרבות למועצת העיר. לליברמן נלוותה גם מזכירת המפלגה וסגנית שר הפנים, פאינה קירשנבאום.

אולג צ'רנומוריץ - יו"ר סיעת 'אילת ביתנו בתנופה' וחברו הקרוב של ליברמן, אמר ל'ערב ערב' כי הציע לליברמן לבעוט את כדור הפתיחה במשחק כדורגל בו שיחקה קבוצת 'אילת ביתנו'. "ליברמן הגיע לתמוך בי לא רק מול שחקני הקבוצה היריבה במגרש הכדורגל, אלא גם מול שחקני הקבוצה היריבה במגרש הפוליטי", אמר צ'רנומוריץ. "ליברמן הדגיש כי חשוב ש'אילת ביתנו בתנופה' תקבל לפחות שלושה מנדטים. לפי סקרים שערכה 'ישראל ביתנו', אנחנו מסוגלים לעשות את זה. התמיכה בנו בציבור מאוד חזקה".

ערכת לליברמן היכרות עם שותפך הפוליטי, חיים אל על?
"כן. אבל חשובה יותר היתה ההיכרות שערכתי לו עם רפי סלמה שהוא מספר שתיים אצלנו, וגם עם ד"ר מיכאל ברנשטיין ושלומית ביטון. ליברמן אמר שהרשימה שלנו מצוינת וברביעייה הראשונה ממוקמים אנשים מכובדים".

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

צילם: יהודה בן יתחחדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש