פרסומת
דלג

מסוק טיפול נמרץ הוצב באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● 4/9/2013 00:55 ● ערב ערב 2064
מנכל מד״א רמ״ג אלי בין: בתקופת החגים מגיעים מאות אלפי נופשים לאילת והארגון נערך בהערכות מיוחדת. אני שמח שהשנה הצלחנו בשיתוף להק תעופה להעמיד מסוק טיפול נמרץ בכוננות שישרת את אזורה הדרומי ביותר של הארץ"
מסוק טיפול נמרץ הוצב באילת

שיתוף פעולה של מד״א וחברת להק תעופה יאפשר הצבת מסוק טיפול נמרץ כוננות שלישי במספר במהלך כל תקופת החגים הקרובה. המסוק השלישי יוצב החל מראש השנה באילת וישרת את מאות אלפי הנופשים בעיר ובסביבתה, וזאת לצד שני מסוקי הטיפול נמרץ הקיימים באזור באר שבע ובצפון הארץ. בשנים האחרונות מפעילה מד״א בשיתוף עם חברת להק תעופה שני מסוקי טיפול נמרץ, אשר נמצאים בכוננות.

עד כה פינו המסוקים כ 1,500 פצועים וחולים שנזקקו לפינוי דחוף, כאשר רק בשנה האחרונה פונו בשני המסוקים הקיימים למעלה מ 300 פצועים וחולים. לטיסה נלווים כמובן פאראמדיקים של מד״א שעברו הכשרה יעודית לפינוי בהיטס, המלווים את הפצוע או החולה ממקום הפינוי ועד לבית החולים.

מנכל מד״א רמ״ג אלי בין: בתקופת החגים מגיעים מאות אלפי נופשים לאילת והארגון נערך בהערכות מיוחדת. אני שמח שהשנה הצלחנו בשיתוף להק תעופה להעמיד מסוק טיפול נמרץ בכוננות שישרת את אזורה הדרומי ביותר של הארץ. המסוק יכסה גם את כביש הערבה ויוכל לסייע בכל מקרה שמצריך פינוי בהיטס למרכזי על רפואיים. כולי תקווה כמובן שצוות המסוק ייוותר מחוסר עבודה לכל אורך התקופה, ואני מזכיר לציבור שלמרות שיש על מי לסמוך עדיף להישמר - תקופת החגים מלווה בעלייה בתאונות הנגרמות בבית והשילוב בין ארוחת חג מלאה ובין כוסות יין יכול להיות מסוכן וקטלני אם עולים על הרכב ונוהגים. שימרו על עצמכם ושתהיה לנו שנה טובה ובריאה״.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש