פרסומת
דלג

תצוגת נפל

מאת: ● 26/9/2013 17:11 ● ערב ערב 2621
לפתיחת עונה כזו, גם אם מדובר במשחק גביע, איש לא ציפה. חניכיו של אילן אטלי הושפלו השבוע במשחק בית נגד 'מכבי יפו', תוך תצוגת נפל שהזכירה לרבים מאוהדי 'בני אילת' את משחקי הבית של הקבוצה בעונה שחלפה
תצוגת נפלאת המשחק פתחו שתי הקבוצות בגישושים הדדיים כשרוב המשחק מתנהל במרכז השדה, כשבשורות אילת בלט בדקות אלו נתי סויסה, בעוד שבקבוצה האורחת כיכב סולי צמח שייצר אין ספור מצבים לחבריו בחוד.
כך למשל, בדקה השלושים, רק הקורה מצילה את אילת מספיגת שער ודאי, בעוד שלקראת ההפסקה, הצליח השוער האילתי להציל שער בטוח כשבעימות אחד על אחד מול חלוץ יפו, יצא כשידו על העליונה. מאידך, ניסתה אילת מספר פעמים ללא הצלחה לכבוש מבעיטות מחוץ לרחבה אלא שלרוע מזלה, כל הכדורים נקלטו ללא קושי על ידי שוער 'מכבי יפו'.

את המחצית השניה פתחה 'מכבי יפו' בסערה ובחלוף שתי דקות (47), עלתה ליתרון. כדור מבעיטת עונשין מאגף שמאל הוגבה אל תיבת החמש, ליאב לוי השוער עם צמד הבלמים 'תפסו אוויר', ומאיר דרעי האורח דחק מקרוב לרשת בכדי לקבוע 0:1.

כניסתם של משה ביטון (אקס 'בני יהודה' ו'מכבי תל אביב') ויאיר כהן צדק (אקס 'הפועל תל אביב') במהלך המחצית השניה, הפכה את המשחק לחד סטרי כשבדקות 86 ו – 73, כובש משה ביטון פעמיים ומעלה את קבוצתו ליתרון 0:3. עמוק בתוך תוספת הזמן (92), צימק שלומי אדרי במבצע אישי לאחר שחלף על פני ההגנה וכן גם על פניו של השוער האורח ובאין מפריע, גלגל פנימה. כחלוף שתי דקות (94), קבע יאיר כהן-צדק את תוצאת המשחק, כשמבעיטה חופשית ומזווית קשה, הפתיע את ליאב לוי שעמד חסר עונים מול הכדור שנחת עמוק אל תוך הרשת. עם השריקה לסיום, סיפר ראש קבוצת 'מכבי יפו', סולי צמח (אקס 'מכבי פתח תקווה') לכל הסובבים: "אמרתי לשוער שלכם שיאיר כהן צדק הולך להפתיע אותו בבעיטת עונשין ושייזהר, הוא לא רצה לשמוע לי...".

הצטיינו במשחק: סולי צמח, משה ביטון וירון כהן צדק. בשורות אילת בלט נתי סויסה.
אילת: ליאב לוי, משה גולן, שבתאי טסל, דוד קרב, אסולין גל, בוכריס אדם, יאבס פקונדו (ג'ואי טובלי), נתי סויסה, מאור אלגרבלי (שלומי אדרי) ניר כהן וסלים אשקר.

בסוף השבוע הקרוב, משחק חוץ מאוד קשה נגד 'מכבי שעריים'. עקב היכולת הירודה במשחק הגביע, חייבים ב'בני אילת' להיות מאוד מודאגים מהמתרחש בקבוצה ועדיף להתעשת מוקדם ככל האפשר ולא ... אילת תתמודד גם השנה נגד הירידה לליגה ב'.

בשבוע הבא, יתקיים משחק חוץ קשה נגד 'מכבי שעריים' במסגרת המחזור הראשון של ליגה א' דרום.

תגובות:


במשחק הנפל של 'בני אילת', הורגש במיוחד חסרונם של עידו אליהו, ערן מזרחי, דניאל קהה וכן של השוער נתנאל בן דהן.

עידו אליהו: "מיציתי את עצמי בקבוצה. מה שיש היום בקבוצה זה לא מה שהיה לפני שנה/ שנתיים. זה לא מתאים לא לי ולא להם. אני בכל מקרה נשאר באילת. יחד עם זאת, אני חייב לומר שהכל נסגר בינינו ברוח טובה".

ערן מזרחי ודניאל קהה: ""אנחנו לא בקבוצה כי זו החלטה של היו"ר שמעון אבו. אנחנו לא כועסים על אף אחד. היינו כמו משפחה ונשאר כאלו גם בעתיד".

נתנאל בן דהן: "הפסקתי השנה את הפעילות באגודה בגלל סיבות אישיות שאינן קשורות בקבוצה".

יו"ר הקבוצה, שמעון אבו: "אני לא מעוניין להתייחס לנושא".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש