פרסומת
דלג

תיעוד וידיאו: הקהל לעג לחברי האופוזיציה

מאת: עומר כרמון ● 23/11/2013 02:34 ● ערב ערב 2629
מחזה לא מצחיק התרחש במהלך ישיבת המועצה הראשונה החגיגית, כשהקהל באולם לעג שוב ושוב לחברי סיעת 'מהפך' שנכחו בדיון. סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, אמר ל'ערב ערב', כי קולות הצחוק והלעג היו במקום. "מדובר באנשים שסבלו רבות מהפליירים שהפיצו האנשים האלה במהלך קמפיין הבחירות"
תיעוד וידיאו: הקהל לעג לחברי האופוזיציהמחזה לא מצחיק התרחש במהלך ישיבת המועצה החגיגית, כשהקהל באולם לעג שוב ושוב לחברי סיעת 'מהפך' שנכחו בדיון: חיים עמר, עו"ד לימור להב ומומו ביטון. הקהל לא היה מרוצה מכך ששלושת חברי המועצה נמנעו בהצבעה על אישור סגני ראש העירייה. עו"ד לימור להב אמרה ל'ערב ערב' בתגובה לקולות הצחוק הרמים והלעג שנשמעו מהקהל: "סיעת 'אילת מחכה למהפך' לא התנגדה למינוי הסגנים, אולם בחרה להימנע בהצבעה. צר לי, כי כך בחרו להגיב תומכיהם ופעיליהם של ראש העירייה וסיעות הקואליציה. צר לי עוד יותר, כי אף אחד מנציגיהם במועצה לא גינה את ההתלהמות. התנהגותם, ללא ספק, ביזתה את המעמד כל שכן, את החגיגיות ששררה עד לאותו הרגע באולם. אומרים שצריך לדעת להפסיד, מתברר שצריך לדעת גם לנצח".

מנגד, סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, אמר ל'ערב ערב', כי קולות הצחוק והלעג היו במקום. "מדובר באנשים שסבלו רבות מהפליירים שהפיצו האנשים האלה במהלך קמפיין הבחירות. מדוע הם נמנעו ולא הצביעו בעד מינוי סגני ראש העירייה", הוא שאל.

חדשות אילת