פרסומת
דלג

אנחת סלבס

מאת: מערכת ערב ערב ● 29/11/2013 11:37 ● ערב ערב 2630
אנחת סלבס

שנגיד מזל טוב?תמונת כתבה


אז נגיד...מזל טוב לעידן יניב, שהחל לצאת עם המלכה טהוניה רובל, זוכת תוכנית הריאליטי 'האח הגדול' עונה 2013. עידן וטהוניה יצאו לבלות במועדון בר 'שאטו'. כשנתבקשו השניים להצטלם במצלמת המדור, טהוניה הבריזה ועידן נשאר לבד... למה? לצלמנו יואל מור הפתרונים. יואל, שלא וויתר על אייטם, צילם את הזמר המאושר, עידן יניב לצד נתנאל אסולין, מנהל צוותי בידור של רשת מלונות 'קיסר'.

מה שקורה בקלאב...תמונת כתבה


המדור מודה מעומק הלב לחברת 'טייטל הפקות', שלא נחה לרגע ומקפידה להביא מסיבות והפקות שוות לעיר אילת. בשבוע שעבר, הופיע הזמר ליאור נרקיס, כך ש'אנחת סלבס' לא היתה צריכה להתמודד עם השאלה: מה את בוחרת, קפה או סרט...היא פשוט פיזזה בקצב של ליאור. בתמונה (משמאל לימין) ניסים דיין - מנהל צוותי בידור של רוני אטיאס, שגם כיכב בסדרת הריאליטי 'מה שקורה באילת', ליאור נרקיס, טל אהרון - הבעלים של 'טייטל הפקות' וליאור אזולאי מחברת אבטחה 'צוות מנצח'.
555.ומה עם הבלורית?
עוד 'פטיש' שלקח חלק בהפקה של 'טייטל הפקות' שנערכה ב'קלאב הוטל', היה אליקו, האיש והבלורית מ'רדיו לב המדינה'. כבר בכניסה למועדון בר ה'שאטו', הוא פגש את מנהלת השיווק - מאי זיו זרקה, האישה והתסרוקות. 'אנחת סלבס' מבקשת פרטים של מעצב השיער. פרונטו!

המעצב והסלבתמונת כתבה


בכנס הקבלנים שנערך בשבוע שעבר במלון 'דן אילת', נפגשו שני מוכשרים, כל אחד בתחומו: מעצב ומפיק האירועים, והוא משלנו, אסף אבל מבית 'שושן צחור' שעיצב את הכנס בכישרון רב, והזמר שתמיד מבעיר אש בליבה של 'אנחת סלבס', משה פרץ, שמככב בימים אלו על במת ה'אקס פקטור' הגרסה הישראלית. השניים נפגשו רגע לפני החלק האמנותי. אש...כבר אמרתי?

מתפננות על הבר

עינת שרוף, זו שמקפידה לשיר בכל הזדמנות אפשרית ולגרום לכל סובביה לשיר יחד איתה שהרי זה התחום שלה, בילתה בחברת חברתה. לתמונה הצטרפה גם לינוי היפהפייה, מנהלת השיווק של ה'פארק אבניו' בימים אלו.חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש