פרסומת
דלג

חצי שנה ללא ניצחון-כפר שלם 1(0) - בני אילת 0(0)

מאת: ● 29/11/2013 12:44 ● ערב ערב 2630
רצף ההפסדים של 'בני אילת' נמשך. במשחק דחוי שנערך השבוע, ספגה הקבוצה האילתית הפסד שמיני ברציפות כשנכנעה במשחק חוץ לכפר שלם בתוצאה 0:1
חצי שנה ללא ניצחון-כפר שלם  1(0) - בני אילת  0(0)

מסתבר שגם הפעם, כפי שקרה במשחקים קודמים, פתחה אילת היטב את המשחק וניהלה משחק שוטף במרכז השדה ובעיקר אמורים הדברים על לי זלייט ואוהד סעדון שהיו בדקות אלו במיטבם וכן הבלם שבתאי טסל שהצטיין בהמשך.
בדקה ה-37, כבשה אילת שער כשר למהדרין כשחלוץ הרכש דודו אפללו נגח בשוער כפר שלם ומחלץ את הכדור מאחורי קו השער ללא תגובת השופט, שהורה להמשיך את המשחק. את המחצית השנייה, ירצה ללא ספק לשכוח במהרה.
דקה 73- דודו אפללו מאבד כדור ליד הרחבה של 'בני אילת' לטל משען המקומי שמוציא כדור רוחב לצ'יקו דננבאום (שער ראשון בליגה), שקובע ללא היסוס 0:1 לכפר שלם.

תמונת כתבה


עד לסיום המשחק, ניסתה אילת בכל יכולתה להשוות את התוצאה, אך שתי החמצות בתוך הרחבה של דודו אפללו הותירו את התוצאה בעינה.
'בני אילת': בנדהן נתנאל, גיא אסולין, נתי סויסה, שבתאי טסל, שווג ינאל, בוכריס אדם, לי זלייט, אוהד סעדון, עידו אליהו, דודו אפללו וסלים אשכר.
כן שותפו: גד עובדיה וליאור חזות.

ביום שישי הקרוב (28.11), תארח 'בני אילת' את 'הפועל מחנה בני יהודה' במגרש בלגונה בשעה 12:00.

תגובות


מאמן קבוצת כפר שלם – שוקי סדיס: "אילת שיחקו חיובי, לא רע בכלל"
"לא היה חסר שיובילו (אילת) במשחק, אבל כשלא הולך לקבוצה, אז לא הולך וזה מה שקורה לאילת. לדעתי היינו יותר טובים. כבשנו שער מארבעה מצבים בזמן שאילת הגיעה בסך הכל לשני מצבים של ממש בכל המשחק.
יש לאילת מאמן מספיק מקצועי שלדעתי יכול להוציא את הקבוצה האילתית מהמצב אליו נקלעה".

עידו אליהו: "היה משחק טוב שלנו, היינו יותר טובים"
"נתנו להם להחזיק יותר בכדור, אבל היינו יותר מסוכנים. לצערי הכדור פשוט סירב לכנס.
במחצית השניה, כפר שלם, מחצי מצב, ללא כל קשר למה שהתרחש במגרש, הצליחו להבקיע שער.
מה יהיה... לא יודע. מה להגיד לך... יום שישי זו ההזדמנות האחרונה שלנו. במידה וזה לא יקרה, אז נהייה במצב אנוש, ואני לא יודע עם נצא מזה".

נתנאל סויסה: "הספינה טובעת"
"היה משחק טוב, קצב טוב, הגענו להרבה מצבים ואפילו פסלו לנו שער.
לצערי בשל טעות של דודו אפללו, שאיבד כדור ליד ה-16, סתם קיבלנו שער שלא היינו אמורים לקבל.
הספינה טובעת, ואם לא ננצח ביום שישי, צריך לסגור הכל, לתלות מפתחות וללכת הביתה".

בזיון


קברניטי הקבוצה הפתיעו חלק גדול משחקני 'בני אילת' כשהחליטו להוציא את הקבוצה למשחק חוץ בכפר שלם ב... אוטובוס! בשל כך, שחקנים רבים כגון: נתי סויסה, עידו אליהו ואחרים נאלצו להתייצב למקום עבודתם בשעות הבוקר ולאחר מכן, לקראת הצהרים, יצאו כולם בדרכם הארוכה עד לתל אביב למשחק המאוד חשוב, שמבחינת האילתים נחשב "להיות או לחדול" .
שחקן המפתח, הבלם/קשר נתי סויסה לדוגמה, שהתייצב במקום עבודתו ב- 04:30 לפנות בוקר, נאלץ בצהריים להתייצב להסעה למשחק בתל אביב שהחל בשש בערב.
כך גם היה, פחות או יותר, עם עידו אליהו, שהתייצב בבוקר לעבודה ונאלץ כמו כולם לעשות את הדרך הארוכה בהסעה באוטובוס. מיותר לציין שסגל השחקנים חזר מהמשחק בכפר שלם לאילת בשעה ... שתיים לפנות בוקר!!!
הטענה של "אין כסף" בלתי מובנת בעיקר מהסיבה שמרבית השחקנים בקבוצה מקבלים שכר על נקודות שהקבוצה זוכה בהן במשחקיה, וככל הידוע לכולם, המצב נכון להיום הוא 0 נקודות מתחילת העונה, והשאלה המתבקשת היא... איפה הכסף???
חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש