פרסומת
דלג

התאכזבה מרמת האירוח - שברה את צעצועי ילדי המארחת

מאת: עומר כרמון ● 6/12/2013 22:20 ● ערב ערב 2064
צעירה ירושלמית נאשמת כי התפרעה בבית מארחתה האילתית, ניפצה כוסות על רצפת הדירה, עקרה את האסלה, הציפה את הדירה במים ושברה צעצועים. אחר כך תקפה שוטרים וחזרה לבית המארחת כדי להשליך בלוקים לעבר החלון ולפתוח את ברז המים בגינה. גם צו ההרחקה מאילת שהוצא נגד האורחת המשתוללת לא כובד על ידה
התאכזבה מרמת האירוח - שברה את צעצועי ילדי המארחת

כתב אישום הוגש השבוע נגד צעירה ירושלמית בת 27, שלא היתה מרוצה מרמת האירוח לה זכתה בבית חברתה האילתית. בבוקר הראשון לחופשתה בבית החברה, שברה צעצועים של ילדי המארחת, ניפצה כוסות על רצפת הדירה, עקרה את האסלה והציפה את הדירה במים. המארחת ההמומה הזמינה למקום שוטרים. כשהגיעה הניידת, הבחינו השוטרים כי הנאשמת אוחזת באולר בידה ובחומר שנחשד כסם מסוכן. היא עוכבה בתחנת המשטרה ושוחררה בתנאים הכוללים הרחקה מדירת המתלוננת.

"אני ממשפחת אסי אבוטבול"


האורחת המשתוללת נרגעה מעט בתחנת המשטרה וביקשה כי יותר לה להגיע לבית חברתה לשעבר כדי להוציא משם את חפציה. הותר לה להגיע לדירה בליווי שוטר. אולם הוסבר לה כי כרגע השוטרים עסוקים במשימות אחרות ולכן תיאלץ להמתין. ההמתנה לא מצאה חן בעיני האורחת, היא עזבה את התחנה תוך שהיא אומרת ליומנאי: 'יא מניאק. כל השוטרים בני זונות. אני לא ממתינה דקה'. היא הגיעה בעצמה לדירת המתלוננת שסירבה להכניסה פנימה. האורחת בעטה בדלת, זרקה אבנים ובלוקים לעבר חלון הדירה ופתחה את צינור המים בגינה תוך כדי שהיא צועקת כי בכוונתה לבזבז מים וליצור למארחת חשבון מים גדול. המארחת התקשרה שוב למשטרה. ניידת הגיעה למקום, והשוטר טיפל בהוצאת חפציה של האורחת מהדירה. הנאשמת לא היתה מרוצה מטיפול השוטר בחפציה. היא קיללה אותו ואמרה, בין השאר: "אמא שלך זונה ואבא שלך מוחמד בן זונה. נאצי והיטלר זה מה שאתה". אחר כך הוסיפה: "אתה לא יודע מי אני ועם מי יש לך עסק, אני ממשפחת אסי אבוטבול. אני אדאג שהוא ידקור אותך וישפד אותך. זה הסוף של החיים שלך" (ככל הידוע, לאורחת אין כל קשר למשפחת אבוטבול, ע.כ). האורחת השליכה שתי אבנים לעבר השוטרים, הצליחה להימלט ונתפסה בשדרות התמרים לאחר מרדף רגלי. כשהובלה אזוקה בניידת הסיור, ירקה לעבר השוטרים והוסיפה לקללם. היא נעצרה. שוחררה בתנאים והשופטת הורתה להרחיקה מאילת למשך 60 יום. שלושה ימים לאחר מכן, במהלך סיור שגרתי של ניידת סיור ברחוב אילות, היא נראתה מהלכת ברחוב. כשראתה את הניידת, נכנסה לתוך סמטה ונמלטה.

האורחת הירושלמית מואשמת בהיזק לרכוש במזיד, בהפרעה לשוטר במילוי תפקידו, בתקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, באיומים ובשתי עבירות של הפרת הוראה חוקית.

חדשות אילת