פרסומת
דלג

נדקר בידי אשתו ומבקש לשוב לזרועותיה

מאת: עומר כרמון ● 12/12/2013 20:04 ● ערב ערב 2064
תושב העיר, שלפני חודשיים נדקר בבטנו בידי רעייתו ואושפז בבית החולים 'יוספטל', הודיע השבוע לבית המשפט, כי הוא עדיין אוהב את הנאשמת - ולמרות שכמה ימים לאחר הדקירה התגרש ממנה, ברצונו לשוב ולחיות עמה. בעקבות הודעתו של הנדקר, בקשתה של אמה לאפשר לבתה לעבור למעצר בית באילת במקום בבית דודתה באופקים, וכן בזכות עברה הפלילי הנקי, הסכים בית המשפט לאפשר לנאשמת לשוב לעיר
נדקר בידי אשתו ומבקש לשוב לזרועותיה

על פי כתב האישום, תושבת העיר בת 21, החלה להתווכח עם בן זוגה במטבח דירתם. הם צעקו האחד על השנייה, קיללו והעליבו זה את זה. בשלב מסוים, הלך הבעל אל חדר השינה בבית. הרעייה הלכה אחריו, והשניים המשיכו לצעוק. במהלך הוויכוח, שפכה הנאשמת כוס יין על פניו של בן הזוג. הוא קילל אותה, והיא החלה להכותו. בן הזוג אחז בנאשמת, מנע ממנה להמשיך להכותו ואמר לה להירגע. הנאשמת צעקה על הבעל כי היא שונאת אותו ורוצה שימות. הוא אמר לה בתגובה: 'אלוהים לא לוקח את הטובים, ואלוהים ייקח אותך'. הנאשמת יצאה מהחדר נסערת אל המטבח, ובן הזוג סגר את דלת חדר השינה. כעבור מספר דקות נטלה הנאשמת סכין מטבח חדה, חזרה במהירות אל חדר השינה, פתחה את דלת החדר בבעיטה והתקרבה אל הבעל כשהסכין מונפת לעברו. בן הזוג, אשר ניקה באותה עת את היין מרצפת חדר השינה, ראה את הסכין בידה של הנאשמת והתרומם. הנאשמת דקרה את המתלונן באמצעות הסכין בבטנו. הוא אחז במקום הדקירה ונאנק מכאבים. הנאשמת סייעה לו להחליף בגדים. השניים יצאו מהבית ונסעו במונית לבית החולים 'יוספטל'. בבית החולים הוברר כי הנדקר סובל מדימום ומאוויר בחלל הבטן, והוא הובהל לחדר ניתוח. במהלך הניתוח נמצא כי הדקירה חדרה לתוך חלל הבטן לעומק של כעשרה ס"מ, וכי כתוצאה מהדקירה נגרם פצע במעי הגס ובצפק.

השופט ציין כי בני הזוג היו נשואים כשנה. לפני אירוע הדקירה ביקשה האישה להתגרש, אולם הבעל ניסה לשכנעה שלא תעשה כן. עם שחרורו של הנדקר מבית החולים, התגרשו השניים. אולם כעת, הוא מבקש לשוב ולחיות עמה. האישה מואשמת בחבלה בכוונה מחמירה. עבירה שהעונש המרבי עליה הוא 20 שנות מאסר. היא תישאר במעצר בית עד להכרעה במשפטה.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש