פרסומת
דלג

ה'סופרסטאר' של ישרוטל

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/6/2014 12:17 ● ערב ערב 2658
מי מאיתנו לא חולם לפעמים להיות סופרסטאר? אבל מה קורה כשהחלום מתנפץ אל מול במאי זדוני?. הקיץ מגיע ואיתו כמסורת גם הופעת הקיץ היוקרתית של רשת 'ישרוטל'. מיקי (מיכל מוכתר) מלכת הילדים, יחד עם שירן סנדל וליאור כהן כוכבות 'גאליס' יעשו לכם את זה הקיץ חם במיוחד. כרטיסים לאילתים במהלך חודש יוני
ה'סופרסטאר' של ישרוטל

שבע שנים עברו מאז השכילו ברשת 'ישרוטל' להבין שעם כל הכבוד להורים, הילדים הם מרכז החופשה. חשבו וגם עשו. מאז מדי שנה מעלה הרשת הצגה מקורית שכובשת לא רק את אורחיה, אלא בהמשך גם מועלה לדיסק, שכובש במהלך השנה כולה את בני הנוער והילדים.
תרשמו לפניכם את השם 'סופרסטאר'- הצגת הקיץ הלוהטת של רשת 'ישרוטל' שתעשה את זה לצעירים. וכשעל במה אחת כובשות את הקהל הצעיר מיקי מלכת הילדים המוכשרת ושתי כוכבות סדרת הנוער 'גאליס', ההצלחה מובטחת.
עלילת ההצגה מספרת על החברות הטובות שירן וליאור שחולמות לכבוש את הבמה ולהפוך לכוכבות מפורסמות. כשמגיע לעיר במאי שאפתן, שעורך אודישנים השתיים לא מפספסות את ההזדמנות. אלא שגם האחות הקטנה של ליאור, הלא היא מיקי, רוצה להיות כוכבת ועד מהרה נלחמות השלוש על התפקיד הראשי, אלא שהן לא שמות לב שלבמאי תוכניות אחרות וזדוניות. תלבושות ססגוניות, הומור, תפאורה מושקעת וקטעי ווידאו ארט המוקרנים על מסך לדים בגודל 70 מ"ר. חוויה מצחיקה, קצבית וסוחפת, המלמדת את הקהל הצעיר פרק חשוב בחברות אמיתית ואומץ.
700 אלף ₪ השקיעה 'ישרוטל' בהפקת הקיץ הייחודית. לצד שלושת הכוכבות משתתפים במופע שמונה אנשי צוות הבידור הרשתי של 'ישרוטל' ושישה אנשי צוות טכני. צוות יוצרים מהשורה הראשונה חתומים על ההפקה ביניהם אסף אשתר וליאור חמו על הכתיבה, הפקה בפועל- חברים הפקות- דורון חרפ, מפיק ראשי עופר אסרף, מנהל הבידור הרשתי.
הפתעת ההצגה 'סופרסטאר' היא העובדה שאת דמותו של גריידי, הבמאי הזדוני בהצגה, ממלא עופר אסרף, מנהל הבידור הרשתי של 'ישרוטל'. אחרי היעדרות של 20 שנה מבמות, הסיר אסרף את החלודה, ונענה לפנייתו של במאי 'סופרסטאר' ליאור חמו לשמש בתפקיד. כדי לאפשר לאסרף להשתתף בהצגה, מבלי להעדר מהעבודה, הוא צולם מראש, ודמותו מוקרנת על גבי מסך הלדים הענק. "התלבטתי אם לעשות את זה", מודה השבוע אסרף, "יש הרבה מנהלים ברשת שלא מכירים את עופר הבדרן והשחקן ולא רציתי שהתפקיד הזה יצטייר לא טוב כלפי חוץ, אבל בסופו של דבר ה'חיידק הבמתי' ניצח. לשמחתי הביקורות טובות, חוצמזה שמנהלי הבידור שלי אומרים לי שככה אני בדיוק מתנהג איתם", הוא צוחק.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


ההצגה 'סופרסטאר' תעלה במשך ארבע החודשים הקרובים בתיאטרון 'ישרוטל' במלון 'רויאל גארדן' בימים שלישי ושישי בשעה 17:00. במהלך חודש יוני בלבד תתאפשר רכישת כרטיסים לאילתים בקופת התיאטרון (בהצגת תעודת תושב אילת בתוקף) ולאורחי חוץ במחיר 65 ₪.


חדשות אילת