פרסומת
דלג

בעקבות 'הקומבינה של כלבוטק': מתרים פיקטיבי נעצר בקניון

מאת: עומר כרמון ● 11/7/2014 22:34 ● ערב ערב 2662
אחת מעובדות הקניון פנתה לשוטר שהיה במקום, ואמרה לו שהיא מזהה את 'הקומבינה' שלטענתה תועדה בעבר במצלמה נסתרת בתוכנית 'כלבוטק'
בעקבות 'הקומבינה של כלבוטק': מתרים פיקטיבי נעצר בקניוןתושב חיפה בן 20, נעצר השבוע בקניון בעיר, לאחר שלפי החשד התרים אנשים לעמותה המטפלת לכאורה בחולי מחלות כליות כרוניות. אלא שעמותה כזו אינה קיימת והקבלות שהצעיר מסר לתורמים, הן פיקטיביות. אחת מעובדות הקניון פנתה לשוטר שהיה במקום, ואמרה לו שהיא מזהה את 'הקומבינה' שלטענתה תועדה בעבר במצלמה נסתרת בתוכנית 'כלבוטק'.

המתרים נעצר בידי השוטר והובא לתחנת המשטרה. הוא סיפר בחקירתו כי פגש בחיפה אדם בשם 'אבי', שהציע לו להגיע לאילת ולספר שם שהוא סטודנט שמתרים למען ילדים חולים. 'אבי' הדריך אותו כיצד להעביר לו בהעברה בנקאית את הכסף. לטענת החשוד, אינו יודע את פרטיו המלאים של 'אבי' והיכן ניתן לאתרו. בא כוחו של החשוד אמר: "ראש העמותה העסיק ילד תמים וצעיר עובד למחייתו תמורת 4,700 שקלים, ומשטרת ישראל באה ורוצה לכרות את כל הפירמידה על ידי שליח? אני לא מבין איזו 'קומבינה' יש פה. האם יש אינדיקציה בפני בית המשפט על חקירה שהתקיימה ב'כלבוטק'? אין אינדיקציה למה ששודר ולמה שמחפשים".

שופט בית המשפט בעיר, יוסי טופף, החליט להאריך את מעצרו של החשוד: "התמונה המצטיירת היא של הונאת הציבור באמצעות פנייה לתרומה לאנשים נזקקים", הוא אמר. "הסבריו של החשוד בחקירתו אינם מתיישבים במרבית המקרים עם היגיון בריא".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש