פרסומת
דלג

אחותו של דותן חוששת: "הרוצחים ייחלצו בזכות משחקים משפטיים"

מאת: עומר כרמון ● 1/8/2014 22:19 ● ערב ערב 2665
שלושה קטינים מחולון נאשמים ברצח דותן אברו-עזרן, בן 16, שנדקר באזור התעשייה והובא למנוחות בשבוע שעבר. האם, אתי: "אני רוצה שיהיה צדק. אם דותן הלך, לפחות שלא יילך סתם. אני הולכת להילחם על כך שאנשים יתרחקו מאלימות. האחות, כנרת: "אין שום עונש שיוטל עליהם שיספק אותי. אני רוצה שהמדינה לא תאפשר לעורכי הדין שלהם לערוך משחקים משפטיים שלפעמים מצליחים לחלץ פושעים לא פגע". המשטרה: ""עם היוודע מותו של דותן ז"ל, החשודים לא הביעו רגש או התעניינו בכך. הדבר היחיד שעניין אותם איזה העונש שיקבלו"
אחותו של דותן חוששת: ''הרוצחים ייחלצו בזכות משחקים משפטיים''פרקליטות המדינה הגישה ביום חמישי כתב אישום נגד שלושה קטינים מחולון הנאשמים ברצח דותן אברו-עזרן, שנדקר באזור התעשייה והובא למנוחות בשבוע שעבר. אמו של דותן, אתי, אמרה ל'ערב ערב' בעקבות הגשת כתב האישום: "אני רוצה שיהיה צדק. אם דותן הלך, לפחות שלא יילך סתם. אני הולכת להילחם על כך שאנשים יתרחקו מאלימות. שהמסר יעבור לכולם: אם אתם רוצים לעזור לחבר שנמצא במריבה, אל תתערבו. התקשרו למשטרה. מי שמתערב תמיד בסופו של דבר ישלם את המחיר".

האם העונש שיוטל על הרוצחים יכול להקל במשהו?
"שום דבר לא יקל, אבל חשוב גם שההורים של הרוצחים ייענשו על כך שלא באו לאילת יום אחד לפני הרצח, למרות שהתבקשו לעשות את זה. הם לא באו ועכשיו הם משלמים את המחיר".

אחותו של דותן, כנרת ,אמרה ל'ערב ערב': "לא ננוח ונעשה כל מה שצריך, כדי שהצדק ייעשה. אין שום עונש שיוטל עליהם שיספק אותי. אני רוצה שהמדינה לא תאפשר לעורכי הדין שלהם לערוך משחקים משפטיים שלפעמים מצליחים לחלץ פושעים לא פגע".

החשודים לא שיתפו פעולה


ממשטרת מרחב אילת נמסר כי מעצרם של החשודים וכתב האישום שהוגש, הוא תוצאה של תגובתם המהירה באיתור החשודים כשהם ערוכים להימלט מהעיר, ואחר כך במציאת הסכין ששימשה לרצח והושלכה על גג אחד המבנים הסמוכים למלון בו התארחו החשודים. מפקד מרחב אילת, נצ"מ קובי כהן, הטיל את חקירת האירוע על צוות חקירה מיוחד בראשותו של קצין אגף החקירות והמודיעין במרחב אילת, רב-פקד מתי רייטר, ביחד עם קצינת התשאול וקצינת הנוער במשטרת אילת, פקד לילך עטיה. "כבר בסמוך לאירוע, עצרה המשטרה מספר רב של צעירים בחשד למעורבות בפציעתו הקטלנית של הצעיר. בתום שעות של חקירה עיקשת ולאחר קבלת תמונת מצב ראשונית, הוארך מעצרם של שלושה קטינים תושבי חולון בחשד למעורבות באירוע, מעצר אשר הוארך מספר פעמים בבית המשפט בעיר", נמסר מהמשטרה. פקד עטיה סיפרה כי כשהוצגו בפני החשודים סרטוני מצלמת האבטחה, הם הכחישו כי הם אלו בצילומים ובחרו לרוב שלא לשתף פעולה. לטענת המשטרה, לאורך כל הדרך, החשודים לא הביעו חרטה או צער על התוצאה הטראגית. "עם היוודע מותו של הצעיר, החשודים לא הביעו רגש או התעניינו בכך. הדבר היחיד שעניין אותם כמה כבד העונש שיקבלו", סיפרה פקד עטיה.

מפקד מרחב אילת, נצ"מ קובי כהן, אמר בעקבות הגשת כתב האישום: "אנו פועלים ונערכים רבות בתקופה זו של ימי הקיץ עם מירב הכוחות המשטרתיים, בשילוב גורמי הרשות המקומית, על מנת למנוע מקרים דומים של אלימות. אנו מביעים תנחומינו למשפחת המנוח ומצרים על אובדן יקירם".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש