פרסומת
דלג

כתב אישום: איים לשסף את גרונו של ד"ר מאיר ויסנוביץ

מאת: עומר כרמון ● 8/8/2014 22:00 ● ערב ערב 2666
חבר המועצה לשעבר, ד"ר מאיר ויסנוביץ, המשמש כמתנדב במשטרה, אויים בידי תושב העיר שהמשטרה ביקשה לעצור משום שביקש לפגוע בתיירים צרפתים. לפי כתב האישום, אמר הנאשם לד"ר ויסנוביץ: 'אם היית עכשיו ברוסיה, כבר היית עם אדום על הצוואר'. "דרך ההתנדבות במשטרה, אני נחשף לחלק המכוער של אילת", אמר ויסנוביץ ל'ערב ערב'. "אני רואה את השכונות, את הבנייה הבלתי חוקית, קומבינות בתוך דירות, איך אנשים חיים. אנחנו רואים הרבה דברים עצובים"
כתב אישום: איים לשסף את גרונו של ד''ר מאיר ויסנוביץ

כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב העיר, בן 32, החשוד בהעלבת עובד ציבור ובאיומים. את האיום המסוכן ביותר הפנה לעבר חבר המועצה לשעבר, ד"ר מאיר ויסנוביץ, שהנאשם איים לשסף את גרונו. "בין פעם לפעמיים בחודש, אני משמש כמתנדב במשטרה", סיפר ד"ר ויסנוביץ ל'ערב ערב'. "קיבלנו דיווח על בחור ממוצא רוסי שמקלל תיירים צרפתים בחוף הצפוני ומאיים עליהם. התחלנו בחיפוש, מצאנו אותו יושב בחוף סמוך עם בירות. השוטר שהיה אתי דיבר אתו. הוא קילל אותנו במילים מאוד חריפות. השוטר אמר לו: 'שפוך את האלכוהול, שתית מספיק'. הבחור המשיך לשתות. השוטר לקח ממנו את האלכוהול ושפך אותו. הבחור המשיך לקלל את המשטרה. לי הוא אמר: 'אם היית עכשיו ברוסיה, כבר היית עם אדום על הצוואר'. כלומר, היה משסף את גרוני. החלטתי לא להמשיך להתעסק אתו. הגיע תגבור ממנהל משמרת. הוחלט לעצור אותו והוא נלקח לתחנה".

כל משמרת חושפת אותך לאירועים מעין אלה?
"יש הרבה אירועים לצערי: מקרי אלימות במשפחה, מריבות בין שכנים, תקיפות בין בני מיעוטים, עובדים זרים, מעשי שוד. דרך ההתנדבות במשטרה, אני נחשף לחלק המכוער של אילת. אני מפונק, יושב במרפאה בשכונה טובה, האנשים שבאים אלי מתנהגים בנימוס. כשאני יוצא עם המשטרה אני רואה את השכונות, את הבנייה הבלתי חוקית, קומבינות בתוך דירות, איך אנשים חיים. קראו לנו לא מזמן לשכונת הדקל, המתלוננים היו סודנים, שישבו בחוץ מזיעים ואומללים בשיא החום: 42 מעלות. הם חתמו חוזה עם בעל דירה ושילמו, והוא החליט לסלק אותם ולכן ניתק את החשמל, הגז והמים לדירה. הוא עשה זאת כדי שהם ייצאו והוא ירוויח כסף על שוכרים אחרים שמשלמים לו שכירות יומית. הם ניסו להשיג את בעל הדירה והוא לא ענה לטלפון ולכן קראו לנו. היה יום שישי בצהרים. מה יכולנו לעשות חוץ מלהגיד להם שילכו ביום ראשון לבית משפט. איך הם יכולים ללכת לבית משפט? הם בקושי יודעים את השפה. אנחנו רואים הרבה דברים עצובים".

חדשות אילת