פרסומת
דלג

כפי שנחשף ב'ערב ערב': ביטון הצטרף לקואליציה – להב בדרך

מאת: עומר כרמון ● 5/9/2014 22:04 ● ערב ערב 2064
ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, הכריז השבוע על צירופו לקואליציה של שלמה (מומו) ביטון, שנבחר למועצת העיר כחבר סיעת 'מהפך'. ביטון: "כולי תקווה שהנני סנונית ראשונה המבשרת את הצטרפותם של שאר חברי האופוזיציה לקואליציה". יו"ר האופוזיציה, דובי כהן: "די אכזב והפתיע אותי לשמוע מראש העירייה ולא מביטון, על כך שהוא מצטרף לקואליציה. אני מזכיר שמומו נבחר למועצת העיר בזכותי. אנשים יודעים מה זה נאמנות, והדבר יובא להכרעת הציבור בבחירות הקרובות"
כפי שנחשף ב'ערב ערב': ביטון הצטרף לקואליציה – להב בדרך

חבר סיעת 'מהפך', שלמה (מומו) וביטון, עוזב את ספסלי האופוזיציה ועובר לכורסאות הקואליציה. ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, הכריז בישיבת המועצה השבוע על הצטרפותו של ביטון. גם חברה נוספת בסיעת 'מהפך', לימור להב צפויה להצטרף לקואליציה בקרוב.

"בחודשים האחרונים קיימתי שיחות עם לימור להב ומומו ביטון על צירופם לקואליציה", אמר ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי. "בשיחות השתתפו גם סגן ראש העירייה - יהודה מורדי, ומ"מ וסגן ראש העירייה - אלי לנקרי. "ביום שנבחרתי אמרתי שאני רוצה לראות קואליציה רחבה. בנקודת הזמן הזאת השיחות עם מומו הבשילו עם הרצון שלו ושלנו להיות בקואליציה. מבחינתנו, מומו ביטון הוא חבר בקואליציה".

מומו ביטון מסר ל'ערב ערב' בתום הישיבה: "באתי לעשות ולשנות. לצערי, לאחר הבחירות נותרנו באופוזיציה, מקום שממנו לא ניתן היה לבצע שינויים לטובת תושבי העיר אילת. בתיווכו של סגן ראש העירייה, יהודה מורדי, שמחזיק בתיקים משמעותיים בעירייה, הבשילה הדרך לכניסתי לקואליציה. כולי תקווה שהנני סנונית ראשונה המבשרת את הצטרפותם של שאר חברי האופוזיציה לקואליציה על מנת לסייע לראש עיריית אילת למען רווחתם של תושבי העיר".

יו"ר האופוזיציה, דובי כהן, אמר ל'ערב ערב' בעקבות הצטרפותו של ביטון לקואליציה: "זה לא סוד שהחיבור, חודש וחצי לפני הבחירות, לא היה טבעי. לפעמים חיבורים מצליחים ולפעמים לא. די אכזב והפתיע אותי לשמוע מראש העירייה ולא מביטון, על כך שהוא מצטרף לקואליציה אני מזכיר שמומו נבחר למועצת העיר בזכותי. אנשים יודעים מה זה נאמנות, והדבר יובא להכרעת הציבור בבחירות הקרובות".

עו"ד לימור להב מסרה בתגובה: "אני סבורה, שהעובדה שהצבעתי בעד הצטרפותו של מומו כחבר ועדת הנהלה, בניגוד להצבעתם של שני חברי סיעת מהפך – דובי כהן וחיים עמר- מדברת בעד עצמה ומעידה על כך, שאני מברכת את מומו על הצטרפותו לקואליציה. אני מאחלת למומו עשייה ברוכה למען תושבי העיר, בכל תחום אותו ירצה לקדם כחבר קואליציה".

חדשות אילת