פרסומת
דלג

מהומה בבית המעצר: פלסטיני תקף סוהר באלה

מאת: עומר כרמון ● 5/12/2014 22:31 ● ערב ערב 2064
בשבוע שעבר נעצר הפלסטיני על יאכטה במרינה, כשברשותו פגיון ותעודת זהות ישראלית מזויפת. לפני מעצרו, הועסק ברשת מלונות גדולה באילת והחזיק כרטיסי עבודה שהקנו לו כניסה חופשית לבית המלון
מהומה בבית המעצר: פלסטיני תקף סוהר באלה

כתב אישום הוגש השבוע נגד שוהה בלתי חוקי, תושב הרשות הפלסטינית, בן 19. הוא מואשם בתקיפת סוהר באמצעות אלה בבית המעצר 'דקל' הממוקם בתחנת משטרת אילת. בשבוע שעבר נעצר הנאשם על יאכטה במרינה, כשברשותו פגיון ותעודת זהות ישראלית מזויפת. לפני מעצרו, הועסק ברשת מלונות גדולה באילת והחזיק כרטיסי עבודה שהקנו לו כניסה חופשית לבית המלון.

האירוע האלים התרחש ביום שבת. שכנו לתא של הנאשם, תושב אילת בעל עבר פלילי הכולל הרשעות בעבירות סמים ורכוש, פנה לסוהר וביקש לראות רופא, מכיוון שאינו חש בטוב. הסוהר, המשמש גם כחובש, הודיע לו כי מדדיו תקינים ויוכל לראות רופא למחרת. הנאשם איים עליו ואמר: 'הר והר לא נפגשים, אנשים נפגשים. אני אראה אותך בחוץ, תקבל דקירה. אני אפגע בקרובים שלך". בשעות הערב שוב קרא העציר לסוהר וביקש לראות רופא. הסוהר שוב ענה לו כי יראה את הרופא מחר. שכנו לתא של העציר, תושב הרשות הפלסטינית אמר לסוהר: "אני אשחט אותך. אתה לא מכיר אותי". הסוהרים החליטו להפריד בין שני העצירים. שני סוהרים נכנסו פנימה והוציאו מהתא את השוהה הבלתי חוקי, כשהוא אזוק בידיו מלפנים. בפתח חדר החיפושים. הנאשם תקף את הסוהר: הכה אותו בשתי ידיו בסנטרו, דחף אותו והשתולל. הסוהר החליק על הארץ והעציר הצליח להשתלט על אלה ולהכות את העציר בידו. הסוהר השני ריסס אותו בגז מדמיע והצליח להוציא את האלה מידו להשתלט עליו". כתב אישום בעבירת איומים, הוגש גם נגד שכנו לתא של הנאשם.

חדשות אילת