פרסומת
דלג

חוות הגמלים - חוויה שאסור להחמיץ

מאת: אביבה דקל ● 17/12/2014 15:12 ● ערב ערב 2685
צילומים: ארן דולב, חוות הגמלים / חוות הגמלים הוקמה בנחל שלמה באילת בשנת 1987 - ובקרוב מאד חוגגים לה שלושים. שלושים שנה בהן פוקדים את פינת חמד המדברית הזו אילתים, תיירים ואורחים ממרכז הארץ ומהעולם כדי לחוות וליהנות ממבחר אטרקציות מדבריות לכל המשפחה: טיולי כרכרות חמורים, טיולי גמלים, בילוי בפארק החבלים - הגדול מסוגו בארץ, ביקור בפינת החי או מנוחה בחווה - משקה קר או חם ונוף מדברי שלא נגמר.
חוות הגמלים -  חוויה שאסור להחמיץ

להיט בחוות הגמלים - ימי הולדת לילדים בכל הגילאים!
לאחרונה הפכה החווה לאתר מבוקש לחגיגות ימי הולדת לילדים. אם גם אתם מחפשים מקום 'אחר' ומיוחד לחגוג לילדים שלכם יום הולדת בל ישכח - אין כמו יום הולדת ב'חוות הגמלים'. אילתים רבים כבר אימצו את הרעיון וילדיהם זכו ליום הולדת מהאגדות.

על הפעילויות בחווה


טיולי כרכרות החמורים - חוזרים לחוות הגמלים!
האטרקציה האילתית הוותיקה והאהובה חזרה לחווה ושוב אפשר ליהנות מטיולים בנהיגה עצמית בשמורת אילת, כשאתם ישובים בכרכרות נוחות ומרווחות רתומות לאתונות לבנות ומאולפות. הטיולים כוללים אירוח מדברי קל בשטח, יוצאים בשעות קבועות וחשוב להזמין מקום מראש.
ומה עוד בחווה אתם שואלים?
פארק החבלים – הגדול מסוגו בארץ!
פארק החבלים של חוות הגמלים אילת מזמין אתכם לבילוי משפחתי יחיד מסוגו בארץ שכולו הרפתקת גבהים מעוררת אדרנלין. כ- 700 מטר של מסלולי אקשן ב- 3 רמות קושי: נדנדות, אומגות, רשתות טיפוס, מעברי אתגר תלויים, גשרי חבלים ואפילו אופניים על חבלים.
מקבוצות ילדים ועד יחידות מובחרות- כולם יכולים, כולם נהנים (וכולם לא תמיד גיבורים). פה, לא צריך כוח או ניסיון, רק המון רצון להשתחרר, להיענות לאתגר ו... ליהנות מעוצמת חוויה בין מדבר לשמיים. עולים, משתלשלים, זוחלים, מטלטלים, נתלים, מבלים- והכל על חבלים. אז למה אתם מחכים?! פארק החבלים הוקם בידע וברמה אירופאית. הכניסה אליו באבזור גלישה וטיפוס בטיחותי ומקצועי ומותנית בהדרכה מקיפה המבוצעת על ידי צוות ההדרכה המנוסה שלנו.
וכמובן ספארי גמלים – טיולים לכל המשפחה!
דמיינו שקט מופלא, אוויר צלול ונוף פנוראמי פרוס לפניכם עד קצה האופק ואתם רכובים על גבה של נאקה (אשת הגמל), מתקדמים עם צעדיה הרכים, כמעט חרישיים, בשיירה שעוברת בין ואדיות ומטפסת במעלה ההרים. חוויה? הרבה יותר מזה!
חוות הגמלים מציעה מגוון טיולי רכיבה שמתאימים לכל המשפחה.
הנחה לתושבי אילת.

אירועים


בחווה, מגוון פעילויות לקבוצות ולמשפחות- ימי הולדת, ימי גיבוש וכייף, ערבי שירה ומוזיקה ועוד. כל אירוע ואירוע מתוכננים ונתפרים בקפידה, בהתאמה מלאה לכל רעיון, מטרה או דמיון. עם למעלה מ 20- שנות ניסיון, צוותי ההפקה והתפעול של החווה מעמידים לרשותכם את מרב הידע והצע הפעילויות שיהפכו גם את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת.
מתי פתוח? החווה פעילה בכל ימות השנה – פרט ליום ראשון. בשעות הפעילות של טיולי הגמלים, כרכרות החמורים ופארק החבלים חשוב להתעדכן מראש ולהזמין מקום.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


איך מגיעים? נוסעים בכביש אילת - טאבה, עד הפניה לנחל שלמה (כ- 10 דקות נסיעה ממרכז העיר אילת). בנחל שלמה נוסעים בעקבות השילוט כ- 1,700 מטר עד לחנייה.
לפרטים ולמידע נוסף: 08-6370022.חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש