פרסומת
דלג

חיילת חיל האוויר ישנה: החובש תקף אותה מינית

מאת: עומר כרמון ● 19/12/2014 22:42 ● ערב ערב 2064
שופטי בית הדין הצבאי: "הנאשם הורשע בעבירת מין חמורה, אשר בוצעה בחיילת מיחידתו, עבירה אשר בוצעה תוך ניצול העובדה כי המתלוננת ישנה בעת המעשה, ולא יכולה היתה להביע התנגדותה לו". "עסקינן במי אשר שירתו שכם אל שכם ביחידה אחת, הרי שהיה במעשיו של הנאשם גם כדי לפגוע במרקם היחסים ביחידה"
חיילת חיל האוויר ישנה: החובש תקף אותה מינית

שופטי בית הדין הצבאי המחוזי, גזרו שנת מאסר בפועל על חובש בבסיס חיל האוויר, שהורשע בביצוע מעשה מגונה בחיילת ששירתה עמו.

בחודש אפריל השנה, בילה הנאשם עם שלוש חיילות מיחידתו במועדון באילת. הארבעה שתו משקאות אלכוהוליים, ובתום הבילוי חזרו לביתה באילת של אחת החיילות, על מנת ללון בו ולחזור לבסיס למחרת. הנאשם והמתלוננת לנו בחדר המגורים שבבית, כל אחד על ספה נפרדת. במהלך הלילה, ניגש הנאשם למתלוננת בעודה ישנה, התיישב לידה על הספה וליטף את פניה, ראשה ובטנה. מיד לאחר מכן, הכניס את ידו הימנית לבגדיה וליטף את איבר מינה. בהמשך, ביצע בה מין אוראלי ללא הסכמתה. משהבחינה המתלוננת בראשו של הנאשם בין רגליה, דחפה אותו מעליה ולבשה את תחתוניה ואת מכנסיה. הנאשם נשכב לצידה על הספה, והמתלוננת אמרה 'די', והרחיקה אותו ממנה.

"הנאשם הורשע בעבירת מין חמורה, אשר בוצעה בחיילת מיחידתו, עבירה אשר בוצעה תוך ניצול העובדה כי המתלוננת ישנה בעת המעשה, ולא יכולה היתה להביע התנגדותה לו", קבעו השופטים הצבאיים. "במעשיו, פגע בערכים מוגנים חשובים: בגופה, בכבודה, בפרטיותה ובחופש הרצון והבחירה של המתלוננת. מידת הפגיעה בערכים המוגנים והכיעור הגלום בהם משמעותיים, בשים לב לעובדה כי הנאשם שב ונגע באיבריה המוצנעים של המתלוננת בשנתה, תוך שהוא רומס ברגל גסה את האמון אשר נתנה בו, עת לא היססה ללון בחדר אחד עמו. במקרה דנן, עת עסקינן במי אשר שירתו שכם אל שכם ביחידה אחת, הרי שהיה במעשיו של הנאשם גם כדי לפגוע במרקם היחסים ביחידה".

החובש הודה בחקירתו במיוחס לו. השופטים לקחו זאת בחשבון וציינו כי בכך נחסך מהמותקפת הצורך להעיד. הם גזרו עליו 364 ימי מאסר בפועל בניכוי 61 ימי מעצרו. הוא הורד לדרגת טוראי ויפצה את המתלוננת ב-4,300 שקלים.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש