פרסומת
דלג

המנהל נרצח מול עיניה: הטבחית תובעת מיליונים מ'פתאל'

מאת: עומר כרמון ● 26/12/2014 22:23 ● ערב ערב 2686
נטלי גבאי, תושבת אילת בת 42 ולשעבר טבחית במלון 'לאונרדו קלאב', הגישה השבוע תביעה בגובה שני מיליון שקלים כנגד רשת 'פתאל', משום שלטענתה, בית המלון כשל באבטחת המקום ואפשר לעובד לשעבר, ויליאם הרשקוביץ, לחטוף את נשקו של קב"ט המלון, לאיים עליה באקדח שלוף ולירות שלושה כדורים קטלניים במנהל שלה, ארמנדו עבד ז"ל. הרשקוביץ חוסל אחר כך בידי לוחמי הלוט"ר. גבאי טוענת כי מאז הרצח אינה יכולה לשוב לעבודתה וסובלת ממצב נפשי קשה
המנהל נרצח מול עיניה: הטבחית תובעת מיליונים מ'פתאל'ימים אחדים לאחר הרצח, סיפרה גבאי לבני משפחתו של עבד שהגיעו למטבח המלון, בו נרצח יקירם: "הרוצח לא אמר מילה. הוא ירה לו בראש, סתם. הוא וידא הריגה, חיכה שהוא ימות. ירה בלי הפסקה, היה כולו באטרף, בשיגעון. כאב לארמנדו, צעק 'איי, איי'. אני כל הזמן שומעת את ה'איי איי' הזה. הוא ראה אותי, התכוון להרוג אותי, אבל לא עשה לי כלום. אני אחרי לידה וחמישה חודשים הייתי בבית. לא הרגשתי טוב. עבדתי יום אחד וביום השני ארמנדו נרצח".

מרשת 'פתאל' נמסר ל'ערב ערב' בתגובה, כי לפני ואחרי האירוע, לוותה גבאי בידי אנשי המלון. "התנהלותו של בית המלון נבדקה ע״י המשטרה ונמצא כי הוא פעל על פי החוק ועל פי תקנות האבטחה הנדרשים על פיו", נטען.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש