פרסומת
דלג

וידיאו ותמונות: אלימות קשה באילת - רצח ודקירות

מאת: עומר כרמון ● 1/1/2015 15:15 ● ערב ערב 2687
רצח ומעצרים ברחוב לוס אנג'לס. גופת הנרצחת, בת 47, נמצאה במיטתה. גבר נדקר ברחוב רתמים במהלך קרבות בין חסרי דיור המשכירים במקום חדרים לחסרי דיור אחרים
וידיאו ותמונות: אלימות קשה באילת - רצח ודקירותגופת אישה בת 47 ועליה סימני אלימות קשים נמצאה ביום שלישי בערב במיטתה בדירה ברחוב לוס אנג'לס. המשטרה עצרה כחשוד במעשה, תושב אילת בן 61, חסר דיור, המוכר למשטרה מתחום עבירות הרכוש. הוא נעצר במקלט המשמש חסרי בית, כשהוא פצוע בידו. כמו כן נעצרו שני חסרי דיור ששהו עמו במקלט, בחשד כי סייעו לו להעלים ראיות. החשוד מכחיש בתוקף כל מעורבות ברצח. מעצרו הוארך בשבעה ימים. מיד לאחר גילוי הגופה, העריכו במשטרה כי הרוצח היה נתון להשפעת אלכוהול. לטענת המשטרה, החשוד היה שיכור בעת מעצרו.

שעות אחדות לפני הרצח ברחוב לוס אנג'לס, נדקר גבר בן 32 ברחוב רתמים. הוא פונה לבית החולים במצב בינוני. הבניין בו בוצעה הדקירה מאוכלס בשנה האחרונה בידי חסרי דיור ויש בו קטטות ואירועי אלימות לא מעטים. לפני כחודשיים נעצר במקום תושב העיר בן 60, החשוד כי הכה אדם אחר בפתח המבנה וגרם לו לחבלות שהצריכו טיפול בבית החולים. הסיבה לאלימות, לפי החשד, היא דרישתו מהמותקף שישלם בעבור שהייתו במבנה. נציג המשטרה הסביר בבית המשפט: "זה מבנה נטוש. כל אחד השתלט שם על פינה. הסיפור גובל בסחיטת דמי חסות ואיומים".

ביום שבת נמצאה גופת חייל בן 20, בחצר בניין ברחוב עין נטפים 16. מחקירת המשטרה עלה כי אין חשד לפלילים. החקירה הועברה לידי המשטרה הצבאית.

צילם: עומר כרמון


תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש