פרסומת
דלג

נשיא המדינה יגיע ביום אילת

מאת: עומר כרמון ● 9/1/2015 23:04 ● ערב ערב 2688
בין שאר האטרקציות הצפויות ביום זה, מלבד ביקורו של נשיא המדינה: חנוכת אתר 'אום רשרש' שעובר כעת שיפוץ מקיף, ופתיחת המזרקה המוסיקלית וה'סקייט פארק', בפארק המרכזי
נשיא המדינה יגיע ביום אילת

ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, אמר השבוע בישיבת מועצת העיר, כי נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, אישר את הגעתו לחגיגות 'יום אילת' בעוד כחודשיים. יצחק הלוי גילה, כי הזמין גם את הרמטכ"ל הטרי, גדי אייזנקוט, שגדל באילת ורבים מבני משפחתו הם תושבי העיר, אולם לעת עתה, נראה כי רב אלוף אייזנקוט לא יוכל להגיע לטקס הממלכתי לציון שחרור אילת. בין שאר האטרקציות הצפויות ביום זה, מלבד ביקורו של נשיא המדינה: חנוכת אתר 'אום רשרש' שעובר כעת שיפוץ מקיף, ופתיחת המזרקה המוסיקלית וה'סקייט פארק', בפארק המרכזי.

כזכור, נשיא המדינה, ריבלין, העביר את שירותו הצבאי כקצין מודיעין באילת. לאחרונה אמר בעת ביקור בעיר: "אילת היא המקום היחיד בחיי שבו התגוררתי, מלבד ירושלים. אילת היא אחד המקומות היפים בתבל, והייתי בכל מקום".

במהלך ישיבת המועצה, פנה ראש העירייה לנציגי הסיעות וקרא להם לעודד את תושבי העיר להשתתף בבחירות הכלליות לכנסת. "ככל שתהיה מעורבות של הקהילה שלנו, זה ייתן לנו כוח", הוא אמר. "כשאנחנו באים לכנסת ואומרים, יש לנו קהילה ערה, יש לזה משמעות. אני מאחל לכולנו, שהבחירות הבאות יהיו רק ארבע שנים לאחר מכן. זאת הבשורה הכי טובה למען המשילות במדינת ישראל".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש