פרסומת
דלג

מאסר על תנאי לצעירה שהסכימה לפתות איש עסקים אילתי

מאת: עומר כרמון ● 13/2/2015 23:06 ● ערב ערב 2064
אחד הנאשמים שוחח עם יונית ארזי, ואמר לה: "הוא אחד המיליונרים של אילת, נפלה עלינו העסקה של החיים שלנו. תצאי עם איזה חבר למועדון באילת. יתחיל אתך איזה צרפתי. תזרמי, תזרמי, יזמין אותך לבית מלון. אני אכנס לבית, אגיד לו: 'מה אתה מתחיל עם אשתי יא מניאק' - וניקח סכום יפה". ארזי הבטיחה: "אסגור אתו את זה כמו שצריך. אתה לא מכיר אותי. לא סתם קוראים לי: 'נעמי כפית בן זונה'"
מאסר על תנאי לצעירה שהסכימה לפתות איש עסקים אילתי

שופט בית משפט השלום באשקלון, חיים נחמיאס, גזר השבוע ששה חודשי מאסר על תנאי על יונית ארזי, בת 29, שהודתה במסגרת עסקת טיעון, כי קשרה קשר לסחיטת איש עסקים אילתי מוכר. תוכנית הסחיטה לא יצאה לפועל.

לארזי היתה היכרות מוקדמת עם שלושה נאשמים בחברות בארגון פשיעה, שפעל לכאורה באילת. לפי כתב האישום, במהלך חודש נובמבר 2013, נודע לנאשמים, כי אזרח צרפתי המתגורר לפרקים באילת והוא בעל נכסים רבים. אחד מהנאשמים התקשר לארזי, והציע לה ליצור קשר אינטימי עם איש העסקים, מה שיאפשר להם לסחוט ממנו כספים. הוא שוחח עם ארזי והסביר לה את פרטי התוכנית: "אני צריך אותך. יש לי פה איזה מלכודת לעשות לאיזה מישהו. את תצאי פה עם איזה חבר למועדון. יתחיל אתך איזה צרפתי. פה, תזרמי, תזרמי, יזמין אותך לבית מלון. איך שיגיע לבית מלון, אני אכנס לבית, אגיד לו: 'מה אתה מתחיל עם אשתי יא מניאק' - וניקח סכום יפה. הוא אחד המיליונרים של אילת, נפלה עלינו העסקה של החיים שלנו". הנאשם רכש עבור ארזי פרטי הלבשה תחתונה ו'בייבידולים' לצורך המבצע. "מאיפה יש לי עוד תחת יפה", הוא אמר לארזי והיא הבטיחה לו: "אני אסגור אתו את זה כמו שצריך. אתה לא מכיר אותי. לא סתם קוראים לי: 'נעמי כפית בן זונה". כאמור, מבצע הסחיטה לא יצא לפועל וארזי לא יצרה קשר עם איש העסקים.

"הנאשמת הורשעה בעבירה של קשירת קשר לביצוע פשע, עבירה חמורה, אין לה עבר פלילי מן העניין אלא עבירות תעבורה", ציין השופט. "הבנתי שבתיק זה הייתה עצורה לכמה ימים ושוחררה בתנאים מגבילים לבית אחותה ועד היום נמצאת במעצר בית לילי. למרות שההסדר מקל עם הנאשמת עד מאוד, החלטתי לכבדו. הנאשמת קיבלה על עצמה אחריות עם כתב אישום מתוקן המקל עמה ולפיכך הענישה תהיה מרתיעה וצופה פני עתיד".

חדשות אילת