פרסומת
דלג

לתרום בקצב הזומה

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/3/2015 10:00 ● ערב ערב 2697
שלוש שנים אחרי שעזבה את אילת לטובת קידום מקצועי- ספורטיבי במרכז הארץ. חוזרת מעיין דהרי (29), בת אילת הביתה, להרים כאן מסיבזומבה ענקית, שכל הכנסותיה יוקדשו לבני הזוג אורית ורמי לגזיאל (מבצע פונדקאות). תרשמו לפניכם את התאריך- שבת ה –21-3-15, בין השעות 20:30-22:00 באולם 'רבין'. לרקוד, לרזות ולתרום- המתכון המנצח
לתרום בקצב הזומה

במוצאי שבת הבאה זה יקרה- מסיזומבה ענקית בהשתתפותן של מדריכות זומבה מאילת וממרכז הארץ שיתלוו אל מעיין דהרי, בת אילת, שתגיע לעיר מהמרכז במיוחד לטובת ההפקה, והכל למען העברת כל הכנסות הערב לחברת הילדות שלה- אורית לגזיאל, המבקשת לעבור תהליך פונדקאות.
לפני כחודש פרסמנו בעיתון 'מה נשמע' את סיפרם המרגש של בני הזוג האילתים אורית ורמי לגזיאל, שלאחר מחלת הסרטן שעברה אורית, מחלה שהצריכה אותה לעבור ניתוח כריתת רחם, מבקשים כעת את עזרת הציבור בסיוע מימון תהליך הפונדקאות היקר. לצד רבים שנרתמו לעזור, הייתה גם חברת הילדות של אורית, מעיין דהרי, שעושה חייל במרכז הארץ, בין השאר בשיעורי זומבה אותם היא מעבירה במרכזים כאלו ואחרים. מעיין, מדריכת אירובי, פילאטיס, זומבה, מדריכת נשים בהריון וילדים, שלמדה עם אורית מכתה ז' ועד י'ב, מכירה מקרוב את סיפורם של בני הזוג ואף ביקרה את אורית בזמן מחלתה. עכשיו החליטה מעיין, להתגייס לעזרת הזוג ולהפיק מסיזומבה ענקית באילת, שכל הכנסותיה יועברו ישירות למטרת הפונדקאות. "החלטתי שאי אפשר להישאר אדישים לסיפור וצריך לעשות משהו כדי להגשים להם את החלום ופשוט הלכתי על הדרך שלי".
לטובת העניין הצטרפה אליה שיר תגר, מדריכת זומבה נוספת ממרכז הארץ, שהסיפור נגע לליבה. אליהן יצטרפו מדריכות זומבה מאילת: דלית וידן מיקנובסקי, שיר שקרוקה, אלינה גוז'ינובה, נטלי ירומה, יחד הן יעבירו שעה וחצי של מסיבת ריקודים לטינית וסוחפת לקהל האילתי. את האירוע הקצבי יפתח מופע היפה הופ של בנות בית הספר המקצועי לריקוד ענבר כהן, שנרתמו גם הן לטובת המטרה.
פנייתה של מעיין למנהל אגף הספורט בעירייה, יעקב מלכה, נענתה כמובן בחיוב, כשמלכה מגייס לטובת העניין את אולם הספורט של בית הספר 'רבין', זילי גרוסמן מעתותת 'לתת באילת' נרתמה להכנת כרטיסי המכירה, דיג'יי שלומי אטיה נרתם בהתנדבות על הצד המוסיקאלי, יוסי במות והובלות תרם את הקמת הבמה באולם, ועכשיו מקווה מעיין, לגייס כמה שיותר משתתפות שיגיעו למסיזומבה, ייהנו, ירקדו, ישילו משקל ועל הדרך גם יתרמו. "לא צריך ניסיון קודם למסיזומבה. כל מי שיגיע ייהנה ובגדול", מבטיחה מעיין. "הייתי רוצה לראות את האולם מלא, ושכמה שיותר אנשים ירימו את הכפפה ויגיעו. אני מאחלת שתמיד נהייה בצד שנותן והלוואי ונדע לעשות טוב לאנשים ולעזור כמה שאפשר. כשנותנים באהבה זה עושה טוב לכולם".

כרטיסי כניסה לאירוע במחיר 40 ₪ בלבד ניתן לרכוש בערב האירוע באולם 'רבין', החל מהשעה 20:00.
כמו כן ניתן לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת במקומות הבאים:
-בית הספר המקצועי לריקוד ענבר כהן
-ערב ערב באילת
-חנות סופר ברנדס (פארק אופירה)


תמונת כתבה


תמונת כתבה


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש