פרסומת
דלג

נשיקות

מאת: רוני מויאל ● 12/3/2015 10:05 ● ערב ערב 2697
צילום: רוני מויאל, זוהר רביבו, מיכאל קבוט
נשיקות

מי יפה של אמא?תמונת כתבה


נקלטו בעדשת המצלמה יפות יפות ושותקות- ליהי דנינו (ימנית) וליאן ברנרד, שהתחפשו לפנטומימאיות. תמצאו אותן בשכבת כתות ט' בבית הספר 'בגין'.

כיתה עם אומץתמונת כתבה


לפני כמה שבועות זכתה בפעם הראשונה מזה שנים כיתת ה'אומץ' של בית הספר 'גולדווטר' (י׳ 6) בגיחת של"ח המורה הוותיק אלי יעקב, החליט לפנק את החבר'ה הצעירים, ולקח אותם לארוחת מנצחים באולם האירועים -V.I.P של מסעדת אשכרה. ככה זה כשמנצחים

לרוץ בשנייםתמונת כתבה


שנה אחרי שהצטרף לקבוצת הטריאתלון 'האילתים/' בניצוחו של המאמן מני קיסלסי, השיל המון המון קילוגרמים והוכיח לעצמו שהוא יכול לעשות טריאתלון כמו גדול, בני חיון השתתף בשבוע שעבר במרתון תל אביב וסיים בהצלחה רבה את חצי המרחק- 21 ק"מ. מי שהתלוותה אליו הפעם לריצה ולא עוד על תקן מעודדת בלבד, הייתה אשתו המקסימה, קרן, שהצטרפה גם היא לאחרונה לקבוצה ורצה את בתחרות את המקצה למרחק 10 ק"מ. על זה נאמר- ריצה בשניים עושה טוב לא רק לנפש ולבריאות אלא גם לזוגיות.

מצוות הרבתמונת כתבה


ביום חמישי האחרון, רגע אחרי צאת תענית פורים, גייס הרב דוד שנה את צאצאיו ויחד הם עברו בעיר וחילקו משלוחי מנות, מעשה ידיה לתפארת של אם המשפחה. ומי שלא טעם את המטעמים הפסיד. איזה כייף שיש מצוות כאלו.

מכירה חכמהתמונת כתבה


גם יפה, גם מקסימה, גם חייכנית וגם מבינה לא מעט בתחום הסלולאר. בעולם ה'סלולאר' שב'פארק הקרח', פגשנו את שירן הרוש, אחת מהלקוחות של המקום, שבמקרה עובדת ממש צמוד. היא לא הייתה צריכה לשכנע אותנו יותר מדי לקנות, כי בנוסף לחיוך הכובש שלה, גם המחיר והמגוון הרחב של האביזרים במקום עשו את שלהם.

בהצלחהתמונת כתבה


במידה והגעתם להתחדש במוצר חשמלי חדש ובחרתם לעשות את הקניה ב'טרקלין חשמל' בגלל המגוון, האיכות והמחירים, אל תשכחו לאחל המון בהצלחה לרדיק פליץ, שהצטרף לאחרונה לצוות העובדים של המקום.

חושבים על הבוגריםתמונת כתבה


בבית הספר 'היובל', בניצוחה של המנהלת אתי בניטה, וזאת כבר מסורת, מקיימים אחת לשנה הפנינג בית ספרי גדול, שכל הכנסותיו קודש למסיבת הסיום של בוגרי בית הספר- כתות ו'. גם בשבוע שעבר התכנסו כל תלמידי בית הספר ובאו להפנינג שהתקיים באווירה פורימית וחגיגית. זה התחיל במופע של כל תלמידי בית הספר במגרש הבית ספרי, מופע ריקודים עליו הייתה אחראית המורה דניאלה זנדני, וזה נמשך בבית הספר עם דוכני הפעלה ודוכני מזון עשירים אותם תפעלו אנשי וועדי ההורים של הכתות השונות. היה מוי שמייח ומוי טעים. תראו בעצמכם. אגב, ההפנינג הניב קצת מעל 8000 ₪ לקופת הבוגרים. כבוד.

אהבה מתוקה מייןתמונת כתבה


רבים מבני הזוג הרומנטיים ביקשו להפתיע את בנות זוגן לפני יום האהבה עם בקבוק יין איכותי וטוב. הם הגיעו אל חזי עבודי מ'סלובטיק משקאות', וקיבלו הצעה מפתה במיוחד להגיע הביתה עם אחד מיינות הבוטיק הטובים שיש, להצלחת הערב הרומנטי שארגנו.

חיי כלבתמונת כתבה


במסגרת העבודה השוטפת של המחלקה הווטרינרית בעיריית אילת, במסגרתה הם דואגים בין השאר למציאת בית חם לכלבים שמגיעים אליהם, תפסנו את מורן מיכאלוב ודודו צבי עם הכלבה נלי, רגע לפני שהיא עולה למטוס בדרך לבית חם ואוהב שבמקרה הזה נמצא לא פחות ולא יותר מאשר בכפר שמריהו. נראה לנו שלכלבה הזו כבר לא יחסר דבר.

משנכנס אדרתמונת כתבה


בבית הספר החדש בשחמון- 'ים סוף', חגגו בתחילת השבוע את פורים בהפנינג בית ספרי ראוי ומושקע. היו דוכנים, ביתנים והפעלות והרבה הרבה שמחה. 'נשיקות' קלט את מנהלת בית הספר, רונית זיגדון עם תלמידה בהווה, שהתנדבו להפעיל את הדוכנים ועם תלמידים שלה בעבר, שסיימו כתה ו', עברו לחטיבה והתגעגעו למורתם. קבלו בתמונות.

קדימה נרשמיםתמונת כתבה


בשבוע שעבר נערך יום פתוח באוניברסיטת 'בן-גוריון' בבאר שבע. צוות השיווק, מוקד המידע האקדמי, בוגרים וסטודנטים נלהבים הגיעו עד באר שבע כדי לשווק את אוניברסיטת 'בן גוריון' באילת. ואם תהיתם, כדאי שתרשמו לפניכם שהיה מאוד מוצלח. זה הזמן להזכיר שההרשמה לאוקטובר כבר החלה.חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש