פרסומת
דלג

בחצר 'יוספטל': דו קרב על לבה של בחורה

מאת: עומר כרמון ● 14/3/2015 01:36 ● ערב ערב 2697
הנאשם, שהמתין לבדיקה בחצר בית החולים, החל לשוחח עם צעירה תושבת העיר, אך היא נרתעה מבן שיחה. שלחה הודעה בטלפון לבן זוגה שנבדק בתוך הבניין, וביקשה ממנו להגיע לחצר. כשהגיע בן הזוג, החל הנאשם לקלל אותו וצעק לעבר הצעירה: 'מי שיזכה במכות, יזכה גם בלב שלך'
בחצר 'יוספטל': דו קרב על לבה של בחורה

כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב העיר, בן 28, שבחצר בית החולים 'יוספטל', קרא לצעיר לדו קרב על לבה של בת זוגו. אחר כך גם תקף ופצע את הצעיר ושוטר.

הנאשם, שהמתין לבדיקה בחצר בית החולים, החל לשוחח עם צעירה תושבת העיר, אך היא נרתעה מבן שיחה. שלחה הודעה בטלפון לבן זוגה שנבדק בתוך הבניין, וביקשה ממנו להגיע לחצר. כשהגיע בן הזוג, החל הנאשם לקלל אותו וצעק לעבר הצעירה: 'מי שיזכה במכות, יזכה גם בלב שלך'. הוא תפס את בן הזוג בצווארו ושרט אותו. קב"ט בית החולים הגיע למקום והשתלט זמנית על התוקף. הצעירה ובו זוגה פנו לעבר היציאה מבית החולים, אך אז הצליח הנאשם להשתחרר מאחיזת הקב"ט, הכה בפניו באגרופו ובמרפקו, ובעט בו. מאבטחי בית החולים הצליחו להשתלט על הנאשם, אבל שוב הצליח הנאשם להשתחרר מאחיזתם ורץ לעבר בני הזוג. הצעירה נמלטה מהמקום, בן זוגה ספג מכת מרפק, אך הצליח להשתלט על הנאשם עד שהגיעו שוטרים למקום. גם בניידת וגם בתחנת המשטרה, השתולל הנאשם. לאחד השוטרים אמר: 'אני רוצה אותך באדמה. אני אפגע לך בין העיניים. בין אם זה באקדח, סכין ובעיטה'. אחר כך הכה שוטר אחר במרפקו וגרם לו לנפיחות בפניו.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש