פרסומת
דלג

הותקפה בטיילת ואיבדה את ההכרה

מאת: עומר כרמון ● 14/3/2015 01:54 ● ערב ערב 2697
צעיר בן 28 תקף את בת זוגו לעיני עוברים ושבים בטיילת החוף הצפוני. המותקפת הצליחה ללכת עוד כברת דרך, עד שהתמוטטה ונפלה ארצה חסרת הכרה, כשדם רב ניגר ממצחה. עוברים ושבים שהבחינו במתרחש, ניגשו לבת הזוג והחלו להגיש לה עזרה ראשונה. בן הזוג נראה כמי שמנסה להגיש לה עזרה, אך היא החלה לצעוק: 'לא. לא. זה הוא. זה הוא', ואיבדה את הכרתה בשנית
הותקפה בטיילת ואיבדה את ההכרה

כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב טייבה, בן 28, שתקף את בת זוגו, לעיני עוברים ושבים בטיילת החוף הצפוני. בשבוע שעבר טיילו בני הזג בטיילת באילת ונכנסו לחנות משקפיים. בת הזוג מדדה זוג על פניה והניחה אותם על אפה, כך שהזמזם לא יפריע. מסיבה כלשהי, הנאשם דחף בחוזקה על פניה את המשקפיים שהרכיבה. בת הזוג אמרה לו כי הוא מכאיב לה. הוא הסיר ממנה בכוח את המשקפיים, השאירם בחנות ומשך אותה החוצה. בת הזוג החלה לבכות, אמרה לנאשם כי היא רוצה לחזור לבית המלון ומעוניינת להיפרד ממנו. בתגובה, הוא החל לצעוק עליה, אחז בה כשהוא מחבקה בכתפיה ואיים עליה: 'אני אדרוס אותך על הרצפה ואדרוך עלייך עם הרגל. אני אשרוף לך את האוטו'. אחר כך הכה במצחה בעוצמה באמצעות הטלפון הנייד שאחז בידו. המותקפת הצליחה ללכת עוד כברת דרך, תוך שהנאשם נראה אוחז בה בכתפיה, עד שהתמוטטה ונפלה ארצה חסרת הכרה, כשדם רב ניגר ממצחה. עוברים ושבים שהבחינו במתרחש, ניגשו לבת הזוג והחלו להגיש לה עזרה ראשונה, תוך שהם עוצרים את הדימום. בן הזוג נראה כמי שמנסה להגיש לה עזרה, אך היא החלה לצעוק: 'לא. לא. זה הוא. זה הוא', ואיבדה את הכרתה בשנית. ניידת מגן דוד פינתה את המותקפת לקבלת טיפול רפואי בבית החולים 'יוספטל'. לאחר שנוצרה התקהלות רבה של עוברים ושבים מסביב לצעירה חסרת ההכרה, נראה הנאשם כשהוא מחזיק בתיקה, משוחח בטלפון הנייד ועוזב את המקום במונית. לאחר זמן קצר, נעצר בחדרו במלון.

"הייתי בהלם"


לצעירה המותקפת נגרם חתך אנכי עמוק במצח וחבלות באזור הקרקפת. הנאשם טען להגנתו בבית המשפט, כי מדובר בעלילה: "רואים בסרטון שאני והיא הולכים לבד והיא לבד נפלה", הוא אמר. "הלכנו בטיילת ביחד, היא הייתה על הרצפה. כשאני חזרתי ורציתי לעזור לה אני תפסתי אותה ורואים את כל זה בסרטון. המשטרה העלו את הסרטון וחתכו מה שרצו לחתוך, ככה תמיד קורה. הביאו לי את כל העבר שלי ורוצים להשאיר אותי פה... תמיד מנסים לדפוק אותי... יש לי הרבה צילומים והקלטות מה מנסים לעשות למשפחה שלנו... הבחורה שאני אתה, נפלה. היה לה דם במצח. אני לא הלכתי, אני תכננתי לעזור לה, הייתי בהלם, אני פעם ראשונה רואה דבר כזה. צעקתי מה את צריכה עזרה, לא ידעתי מה לעשות. התחלתי להתקשר למשפחה לדעת מה לעשות. אנשים שהיו בסביבה התקשרו והזמינו אמבולנס ותוך שתי דקות הגיעו, אני התקשרתי עשר פעמים ולא ידעתי לאן להתקשר, התקשרתי לאמא שלה ולמשפחה שלה. הלכתי לבית המלון במונית, לא עזבתי אותה, אני הייתי בהלם".

"פוחדת מאוד"


בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד עד תום ההליכים, היא ציינה: "מסוכנותו של הנאשם מועצמת ומוכפלת נוכח כך שמדובר באלימות אכזרית בשעה שבילו לאור יום בטיילת הומה באנשים. המתלוננת אמרה לעובדת הסוציאלית של בית החולים, כי היא פוחדת מאוד מבן זוגה. פוחדת שיגלה שהתלוננה עליו ומסרבת לספר על מקרים קודמים נוספים".

לנאשם עבר פלילי הכולל עבירות חבלה כשהעבריין מזוין וחבלה חמורה. בעבר אף ריצה עונש מאסר בן 30 חודשים. מעצרו הוארך.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש