פרסומת
דלג

הכה את אמו במכת אגרוף כי "הוא שונא יהודים"

מאת: עומר כרמון ● 17/4/2015 21:45 ● ערב ערב 2702
תושב העיר בן 33, המתגורר בדירת אמו, נאשם כי גרם לה חבלה חמורה, מכיוון שהעירה לו על צריכת האלכוהול. תושב העיר בן 57, מואשם בתקיפה אלימה של חמותו הקשישה .הוא משך אותה ועיקם את ידה כשרצועת התיק היתה כרוכה על אמתה. הדבר גרם לקשישה לחתך עמוק ממנו ניגר דם רב
הכה את אמו במכת אגרוף כי ''הוא שונא יהודים''

כתב אישום על תקיפה, הוגש השבוע נגד תושב העיר בן 33, המתגורר בדירת אמו. הוא אירח את חברו במהלך חול המועד פסח, והשניים שתו בקבוקי משקאות משכרים. כשהאם שבה לדירה לאחר חצות, פרץ ויכוח בינה לבן, בשל צריכת האלכוהול שלו. הבן תקף את אמו במכת אגרוף חזקה. היא נפלה ארצה ונגרמו לה חבלות קשות בלסת. האם מספרת כי בנה אמר לה לפני שהיכה אותה, כי הוא שונא יהודים. הנאשם כבר הורשע פעמיים בעבר בתקיפת אמו ועומד נגדו עונש מאסר על תנאי לחצי שנה. גם בתקיפה הקודמת, אמר לאמו כי הוא שונא אותה מכיוון שהיא יהודיה.

"אהרוג אותך"


כתב אישום נוסף בגין תקיפה, איומים, תקיפת זקן והיזק לרכוש, הוגש השבוע נגד תושב העיר, בן 57, שהתארח במהלך חג הפסח בבית חמותו באילת. אמה בת ה-80 של בת זוגו, ניסתה להרגיע את הנאשם לאחר שדחף את בתה ועיקם את ידה. בתגובה, הנאשם תקף את האם הקשישה: משך אותה ועיקם את ידה כשרצועת התיק היתה כרוכה על אמתה. הדבר גרם לקשישה לחתך עמוק ממנו ניגר דם רב. בת הזוג אמרה לנאשם שבכוונתה להתקשר למשטרה, והנאשם אמר לה: תתקשרי למשטרה ואני אהרוג אותך'. בכתב האישום מפורטים אירועים נוספים בחודש האחרון, בהם תקף הנאשם את בת זוגו באלימות.

נציג המשטרה ביקש בבית המשפט להאריך את מעצרו של הנאשם. הוא סיפר שבת הזוג אמרה בחקירתה: "יום אחד תמצאו אותי מתה .הוא אמר לי שלא הוא יעשה את זה. הוא ישלח לי אנשים שיפוצצו לי את הראש. הוא מסוכן". עוד הוא הדגיש, כי הגעתה של בת הזוג לתחנת המשטרה, בקשתה לבטל את התלונה נגד בן זוגה, מבלי שהסכימה להגיד אם מישהו הורה לה לעשות כן ומבלי שחזרה בה מדבריה בחקירות הקודמות, מדליקים נורה אדומה. "אחרי שהושלמה החקירה, חוקר גבה הודאות ממנה ומהוריה, הגיעה המתלוננת לתחנת המשטרה וביקשה לבטל את התלונה", הוא סיפר. "היא סירבה לספר לחוקר אם מישהו ביקש ממנה לעשות זאת. לטעמנו, יש בכך לחזק את המסוכנות הנובעת מהמשיב. המתלוננת, אין ספק חוששת לחייה. אנו סבורים כי ישנו גורם כזה או אחר שיכול להיות שהניע אותה לבוא לתחנה ולבטל את התלונה. במהלך בקשתה לבטל את התלונה, היא בכתה בפני החוקר, היא אמרה שכל מה שסיפרה לו היה אמת. יש כאן חשש מפני שיבוש מהלכי משפט, הטרדת עד. אנו סבורים כי גם אם ישוחרר המשיב, עדיין יכול הוא להוליך אימים על המתלוננת". למרות דברי נציג המשטרה, הורה השופט עידו רוזין, לשחרר את הנאשם למעצר בית בוילה של בני משפחתו בקיסריה.

חדשות אילת


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש