פרסומת
דלג

בתי המלון בפסח: קב"טים הותקפו וחדרים נפרצו

מאת: עומר כרמון ● 17/4/2015 22:31 ● ערב ערב 2702
נוהל חירום הופעל בעיר וכוחות משטרה גדולים החלו בסריקות, לאחר שתושב בית שמש נכנס למלון 'דן', שלף אקדח ונמלט לכיוון הטיילת. תושב אור יהודה תקף את קב"ט מלון 'קלאב הוטל' שהובהל לבית החולים. תושבי מזרח ירושלים חשודים בפריצה לחדרי בית מלון. השופט, ליאור ברינגר: "כאשר מדובר בחשודים שהגיעו לעיר במטרה לגנוב מהתיירים השוהים בה, יש בכך כדי לפגוע בענף התיירות ובפרנסת העיר כולה"
בתי המלון בפסח: קב''טים הותקפו וחדרים נפרצו

נוהל חירום הופעל באילת בערב חג שני של פסח, וכוחות משטרה גדולים החלו בסריקות, לאחר שתושב בית שמש בן 35, נכנס למלון דן, איים על הקב"טים, שלף אקדח וכיוון אותו לעברם. קב"ט נוסף שהבחין במתרחש שלף אקדח לעבר החשוד, שברח מהמקום. הדבר גרם לבהלה רבה במלון ובעיר. כוחות המשטרה הצליחו לאתר את החשוד בטיילת. בבדיקת המשטרה התברר כי מדובר באקדח גז מדמיע. החשוד טען בחקירתו כי הותקף בידי הקב"טים ואף הציג סרטון שצילם בטלפון שלו, המוכיח לכאורה את טענותיו. בבית המשפט הוא אמר: "אלחם בבית המשפט על החפות שלי. אם לא הייתי מותקף, לא הייתי מוציא גז מדמיע ומגן על עצמי. אני לא משוגע". חשד לתקיפה נוספת של קב"ט מלון: תושב אור יהודה בן 23, נעצר במהלך החג השני, לאחר שנחשד כי יחד עם אחרים תקף את קב"ט מלון 'קלאב הוטל': הלם בו באגרופים ובעיטות. כתוצאה מהתקיפה, הובהל הקב"ט לטיפול רפואי בבית החולים 'יוספטל'.

"אתה דפוק בראש"

תושב חולון בן 44, נעצר בחשד כי הזמין שירותים בבתי מלון בעיר ולא שילם עבורם. במלון 'נפטון רימונים' הוא שתה בבר ולא שילם על כך. קודם לכן הזמין חדר במלון 'סיאסטה' ולא שילם. כך גם קרה במלון 'אמריקנה'. עם פתיחת הדיון בעניינו בבית משפט השלום בעיר, צעק החשוד לעבר השופט: "שלום אחי, אתה דפוק בראש. אתה לא חתמת לי. סבתא תרצח אותך יא מטומטם". השופט הורה להוציאו מהאולם. הפסיכיאטר המחוזי, ד"ר עמוס רן, מסר חוות דעת לפיה החשוד הוא חולה נפש מוכר הנוטה לרגזנות ואלימות, והשופט הורה על אשפוזו הכפוי של החשוד.

"תחרות עם העיר עקבה"

שני תושבי מזרח ירושלים, בני 27, נעצרו השבוע, בחשד שמיד עם הגעתם לאילת, פרצו לחדרים בבית המלון 'קלאב הוטל' ובאכסניית 'הנסיך הקטן'. נציג המשטרה סיפר בבית המשפט כי במצלמות האבטחה של האכסניה, ניתן להבחין באחד החשודים מסיח את דעתו של פקיד הקבלה בזמן שהחשוד נוסף נכנס לחדרים. בחדרם של החשודים נמצאו ארנקים גנובים -כשהם ריקים, פלאפון, כסף מזומן וכרטיס טיסה גנוב. אחד החשודים טען להגנתו כי היה שיכור ואינו זוכר דברים מהאירועים בהם הוא נחשד. שלושה מחבריהם של החשודים נחקרו אף הם בחשד למעורבות בגניבות. בנעליו של אחד מהם, נמצא חלק מהרכוש הגנוב. שופט בית משפט השלום בעיר, ליאור ברינגר, דחה את בקשת בא כוח החשודים לשחררם למעצר בית, והורה על הארכת מעצרם. "החשודים הגיעו עם אחרים ברכב לאילת ותוך פחות משעה מהגעתם לאילת, נעצרו, כאשר בזמן הזה אירעו מספר פריצות לבתי מלון בעיר. החשודים טוענים כי מדובר בעבירת רכוש שלא נהוג לעצור בגינה עד תום ההליכים. אינני סבור כך וגם בית המשפט העליון כבר אמר דברו לאחרונה בנושא זה. מדובר בשני חשודים שיש להם הרשעות קודמות ונראה כי השניים בחרו להם את העבריינות כדרך חיים שגרתית. העיר אילת מתבססת בעיקר על תיירות, וללא תיירות, חס וחלילה, ימצאו עצמם מרבית תושבי העיר, אם לא כולם, מובטלים וחסרי פרנסה. העיר אילת נמצאת בתחרות קשה עם ערי תיירות אחרות, כמו עם העיר עקבה הסמוכה, שמציעה שירותי תחרות במחירים זולים יותר וברמה לא נמוכה כלל. ידענו רק בקיץ האחרון אירועים ביטחוניים אשר גרמו לביטולי הזמנות רבים ופגיעה בתיירות, כך שהעיר חשופה לפגיעה בכל הנושא. כאשר מדובר בחשודים שהגיעו לעיר במטרה לגנוב מהתיירים השוהים בה, תוך כדי שמיד עם הגעתם לעיר, הם נכנסים לבתי מלון, פורצים לחדרים וגונבים את רכושם של השוהים בחדרי המלון, יש בכך כדי לפגוע בענף התיירות ובפרנסת העיר כולה. לפיכך, אני רואה חומרה רבה במעשה זה, וכאשר לא מדובר בעבירה ראשונה, החומרה רבה עוד יותר". חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש