פרסומת
דלג

הצלחה ל'שוק בשקל' ב'עציון גבר'

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 6/5/2015 09:38 ● ערב ערב 2705
1200 ₪ נאספו בסיומו של שוק 'הכל בשקל' שהתקיים ביום שני השבוע בבית הספר 'עציון גבר'. למעלה מ-200 איש מילאו את המקום ושלחו יד לכיס. ההכנסות קודש לפינת החי בבית הספר
הצלחה ל'שוק בשקל' ב'עציון גבר'

בפעם השנייה הוכיח שוק 'הכל בשקל' שהתקיים ביום שני השבוע בבית הספר 'עציון גבר' בעיר, שכשדברים טובים נמכרים בשקל, הם נחטפים. זו בדיוק הייתה מטרת השוק שהתקיים בשיתוף פעולה בין בית הספר לבין העמותה האילתית 'יד לילד' הפועלת בניצוחו של ארז בוסקילה. מעל 1000 פריטים נמכרו במהלך האירוע, מרביתם משחקים, ספרים ופרטי לבוש לילדים, תינוקות ומבוגרים. חצי שעה בלבד לאחר תחילת האירוע כבר נחטפו כל המשחקים והספרים ביריד. "אנשים יצאו מכאן עמוסים בשקיות", מתארת אחת המורות בבית הספר, "וזו בדיוק הייתה המטרה. די היה לראות אותם יוצאים עם חיוך על השפתיים כדי להבין שהצלחנו", היא אומרת. והיו גם מי ששילמו עבור הפריטים מעל השקל הנדרש, על פי רצונם ויכולתם.
תלמידי מועצת תלמידים בבית הספר סייעו בארגון השוק, קיפלו ומכרו והתלמידים שהגיעו לראות ולקנות נהנו מעוצמת החוויה. השוק אגב נסגר חצי שעה לפני המתוכנן, לאחר שכל הפריטים נמכרו. עכשיו מבקשים בעמותת 'יד לילד' האילתית מהציבור בעיר, לתרום משחקים, צעצועים וספרים, על מנת להמשיך ולתרום לקהילה. ביום ההורים הבית ספרי שיתקיים בעוד כחודש, מתכוונת הנהלת בית הספר לקיים סיבוב נוסף של שוק 'הכל בשקל'. יש למה לחכות.

תמונת כתבהחדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש