פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 6/5/2015 12:34 ● ערב ערב 2705
צלמים: רוני מויאל, שלום ניזרי, ברק בן דוד
אפטר שוק

תמונת כתבה


תמונת כתבה


'קבוצת הפסטיבלים של אילת' אותה מובילים חן לבון, שגי אדרעי, שי משה, יוסי במות, אליאב לוי, שוקי זילברמן ושרון מה'ניין ביץ'' חתמו על שיתוף פעולה שווה במיוחד עם קבוצת 'איביזה גלובל רדיו' וקבוצת 'איביזה מיוזיק ארטיסט' ומתכננים לנו שורה של הפקות כאן באילת. הראשונה התקיימה לפני כשבועיים עם מסיבה למוזמנים בלבד שהתקיימה בחוף ה'ניין ביץ'', לשם הגיעו כל המי ומי של אילת והמשיכו ערב למחרת במועדון ה-SELENA שם ניגנה די ג'יי ANNA TUR המלכה של איביזה. ב-SELENA נפתח מתחם VIP מפנק במיוחד עבור המוזמנים שנהנו מספייס גדול ומפנק, פירות, סושי ומראה מדהים שמשקיף על כל שטיח האנשים לפניהם. את החגיגות פתח די ג'יי ספארו, רזידנט המועדון וסיים אותן די ג'יי ג'סי המדהים אותו רובכם בטח מכירים מימי ה'פלטיניום' העליזים. בין הבליינים הרבים שפגשנו במקום היה גם השופט מ'הכוכב הבא' אסף אטדגי. עוד לא נרגענו מההפקה הראשונה והמוצלחת, והנה אנחנו כבר מתבשרים על ההפקה הנוספת שתתקיים בשבועות בה יארחו את האייקון האיביזאי דיויד מורנו, ואתם יותר ממוזמנים לעקוב אחר הפרסומים הרלוונטיים ב'פייסבוק'.

תמונת כתבה


זה בדיוק הזמן לאחל מזל טוב לחן לבון, מי שעומד מאחורי 'קבוצת הפסטיבלים של אילת' ומנהל השיווק של קניון 'מול הים' שציין בסוף השבוע את חגיגות יום ההולדת שלו. אמנם החגיגות התקיימו במקביל להפקת העצמאות עליה היה אחראי בסוף השבוע, אבל בשבת כשהכל נרגע, הוא מצא זמן לשבת על בירה טובה ב'חוף הדקל', לעבור על כל מאות הברכות שנשלחו לו ולהשיב.

תמונת כתבה


רוני כנפו, יחצ"ן מועדון ה'סלינה', חגג ביום שלישי שעבר את יום הולדתו שבה גם הוכרז על פתיחת הליין החדש של ימי שלישי. חברים רבים הגיעו, נהנו, הרימו כוסית לחיים והלכו לישון מאושרים ומחויכים. עד לבוקר שלמחרת!!!!!! אז התעוררה אילת לבוקר קשה ולמראה תמונות הזוועה של מועדון ה'סלינה' עולה באש!!!! רעולי פנים החליטו לשים סוף למועדון ששינה את חוקי המשחק כאן ונחשב להצלחה ברמה ארצית. אנחנו כמובן ניתן למשטרה לעשות את עבודתה נאמנה.... אבל על מה שקרה ביומיים של לאחר השריפה אנחנו חייבים לכתוב.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


מי ששרף את המועדון חשב שהוא יוכל גם לכבות את הנשמה של הבעלים אלעד גוזלן ואושרי גבאי ושל צוות העובדים של המקום, אולם מהר מאוד התבדה כי מיד לאחר כיבוי השריפה, הגיע הצוות המדהים הזה של משפחת ה'סלינה' – פועלים ושיפוצניקים, ברמנים, יחצנים, מנהלים, בעלים ואפילו סתם בליינים שהזדעזעו מהמקרה כדי לעזור לשפץ, לבנות מחדש ולהחזיר לפעילות במהרה את מועדון ה'סלינה'. ואכן, כבר בשישי האחרון, המועדון חזר לעבוד ושטיח האנשים כפי שניתן לראות היה רב יותר אפילו מערב הפתיחה.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


פעם, היה נהוג לחכות לפסח כדי לפגוש באילת את כל מי שהתגעגענו אליו, כל מי שהיה אי פעם אילתי והגיע הפעם בתור נופש. היום, מספיק סופ"ש אחד של פסטיבל הסטודנטים FUNJOYA כדי לפגוש את כל מי שהיה אי פעם שם באילת ועסק בחיי הלילה של העיר. במספר רב של בתי מלון התקיימו מסיבות בריכה מטורפות, ב'חוף הדקל' התקיימו שני רייבים ענקיים, והנה מספר תמונות עם מספר אנשים נוסטלגיים במיוחד.

תמונת כתבה


צוות ה'שאטו' שהיה עסוק עד מאוד עם אירועים שהתקיימו במקום פונק על ידי מנהל ה'שאטו' קובי בן נעים ביום גיבוש מפנק במיוחד שהתקיים בחוף ליד מלון 'הרודס' וכלל בשר על האש כשעל הברביקיו היה אחראי שף ה'שאטו' ערן לנקרי, אלכוהול ומוזיקה טובה.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש