פרסומת
דלג

העלה סרטים פורנוגרפיים לטאבלט של נערות

מאת: עומר כרמון ● 8/5/2015 22:49 ● ערב ערב 2064
תושב העיר, בן 41, מואשם בהכאת בת זוגו לאחר שדרשה ממנו להפסיק להעלות סרטים פורנוגרפיים ל'טאבלט' של בנותיה הקטינות. תושב העיר בן 54, גזר את הכיפה של בנו ואמר לו: "אתה ילד שמן ומשוגע". תושב העיר בן 22, הוריד את מכנסיו מול צעירה ברחוב שדרות התמרים, וחשף את איבר מינו
העלה סרטים פורנוגרפיים לטאבלט של נערות

כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב העיר בן 41, שהכה את בת זוגו וגרם לנזק לרכוש, לאחר שדרשה ממנו להפסיק להעלות סרטים פורנוגרפיים למכשיר 'טאבלט' המשמש את בנותיה המתבגרות. הנאשם בתגובה איים על בת זוגו: 'אקח סכין ואצמיד לך אותו לצוואר'. אחר כך הכה אותה בכתפה והוסיף: 'אם תזמיני משטרה, תגיעי לטיפול נמרץ ותהיי כולך שטפי דם'. הוא ניסה לעקור את מסך הטלוויזיה מהקיר, וכשלא הצליח, נטל את מכשיר ה'טאבלט' והפילו ארצה.

הפרקליטות ציינה בבקשה להארכת מעצרו של הנאשם, כי טען בחקירתו שה'טאבלט' ומסך הטלוויזיה הם רכוש שלו וזכותו לעשות בהם כרצונו. עוד ציינה, כי הנאשם הורשע מספר פעמים בעבר בתקיפה ובאיומים של בת זוג קודמת, בהדחת קטין לסמים, סחר בסמים ועבירות רכוש רבות.

כתב אישום נוסף הוגש נגד תושב העיר, בן 54, שתקף שניים מילדיו הקטינים. לאחד הילדים הוא גזר את הכיפה, השליך עליו מזלג ואמר לו: "אתה ילד זבל, שמן ומשוגע". את בתו הקטנה הוא קילל "שרמוטה" ובעט בחוזקה בישבנה. הילדה בכתה וסבלה מכאבים במשך ימים ארוכים.

כתב אישום שלישי הוגש נגד תושב העיר, בן 22, שהוריד את מכנסיו מול צעירה ברחוב שדרות התמרים וחשף את איבר מינו, תוך שהוא מסתכל עליה.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש