פרסומת
דלג

הטמינה קוקאין בחזייה ואקסטזי בתחתונים

מאת: עומר כרמון ● 29/5/2015 22:43 ● ערב ערב 2064
הנאשמת טענה להגנתה כי הסמים משמשים אותה לצריכה עצמית. בא כוח המשטרה דחה טענה זו: "היא החזיקה על גופה לפחות 80 מנות של קוקאין, כך שאם היתה משתמשת בהן באותו לילה אנו יודעים מה היה קורה"
הטמינה קוקאין בחזייה ואקסטזי בתחתונים

כתב אישום הוגש השבוע נגד תושבת העיר, בת 26, שנעצרה לאחר ששוטרים הגיעו לחדרה והבחינו בה מטמינה בחזייתה תשע אריזות כפולות סגורות ובתוכן סם מסוג 'אקסטזי' במשקל 5.6 גרם ו-11 אריזות כפולות וסגורות של קוקאין במשקל 8.03 גרם. בחיפוש שערכו השוטרים בתחתוניה, נמצאו ארבע אריזות כפולות וסגורות של 'אקסטזי' במשקל 2.45 גרם ושש אריזות כפולות וסגורות במשקל 5.6 גרם. בחדר נמצא גם סם קנבוס במשקל 0.82 גרם. הנאשמת טענה להגנתה כי הסמים משמשים אותה לצריכה עצמית. בא כוח המשטרה דחה טענה זו: "היא החזיקה על גופה לפחות 80 מנות של קוקאין, כך שאם היתה משתמשת בהן באותו לילה אנו יודעים מה היה קורה. לא מדובר בצריכה עצמית. זה שהיא לא לוקחת אחריות, רק מלמד שהיא לא דוברת אמת ולא ניתן לתת בה אמון. מדובר בסם שנועד ככל הנראה להפצה". בחקירתה סיפרה הנאשמת כי היא עובדת בחו"ל במכירת מוצרי ים המלח והתכוונה לצאת את גבולות המדינה בימים הקרובים.

משטרת אילת עצרה השבוע תושב העיר, בן 25, שאירח בביתו מסיבה לרגל יום הולדתו. שוטרים שהגיעו למקום, מצאו אצל האורחים שהתכנסו בגינה, סמים מסוגים שונים: הרואין, קוקאין וקנביס. החקירה נמשכת.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש