פרסומת
דלג

מנהלת שיווק חדשה לתאגיד התיירות

מאת: עומר כרמון ● 5/6/2015 21:57 ● ערב ערב 2709
התקשרנו למנהלת השיווק החדשה ובירכנו אותה על זכייתה. מכיוון שבתה הקטנה בכתה ברקע, הצענו להמשיך את השיחה מאוחר יותר. אגסי הבטיחה לחזור אלינו בתוך דקות אחדות, אך במקום זאת, הגיעה ל'ערב ערב' ההודעה הבאה ממנכ"ל תאגיד התיירות
מנהלת שיווק חדשה לתאגיד התיירות

תמונת כתבה
ליאת אגסי


ל'ערב ערב' נודע כי ליאת סקורק אגסי, בת 39, נשואה ואם לשניים, מונתה למנהלת השיווק של תאגיד התיירות באילת ותחל את עבודתה בתחילת יולי. אגסי נבחרה מבין תשעה מועדים לתפקיד שעמדו בתנאי הסף של המכרז לתפקיד, וזומנו לראיון.

ליאת אגסי גדלה והתחנכה באילת, בגיל 24 עזבה למרכז הארץ שם עבדה כעשר שנים בחברת 'כנס גרופ' כמנהלת פרויקטים ושיווק של כנסים ואירועים בינלאומיים. משנת 2011 עבדה חברת 'קלידוסקופ' ת"א כמנהלת פיתוח עסקי, מכירות ואחראית מחלקת פעילות חו"ל. לאחר 15 שנות מגורים במרכז הארץ, חזרה לפני כשנה וחצי להתגורר באילת. בשנה האחרונה ניהלה את מחלקת יחסי הציבור במלון 'קלאב הוטל'.

"תודה ויום טוב"


התקשרנו למנהלת השיווק החדשה ובירכנו אותה על זכייתה. מכיוון שבתה הקטנה בכתה ברקע, הצענו להמשיך את השיחה מאוחר יותר. אגסי הבטיחה לחזור אלינו בתוך דקות אחדות, אך במקום זאת, הגיעה ל'ערב ערב' ההודעה הבאה ממנכ"ל תאגיד התיירות, יוסי חן: "תן לתאגיד לעבוד מסודר כמו בכל מקום שמכבד את עצמו. ברגע שנסיים את כל תהליך קליטת מנהל/ת השיווק לתאגיד, נוציא הודעה מסודרת לעיתונות. תודה ויום טוב".

עדכון: כשבוע לאחר הפרסום ב'ערב ערב', הוציא תאגיד התיירות הודעה לתקשורת בנושא.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש